Pogledaj jedan post
Old 19.12.2006., 20:00   #5
Quote:
Dančy kaže:
Imate li loših iskustva sa našom zvaničnom bolnicom podjelite to!

Sve je počelo prije nekih 6 godina kad se jedna meni vrlo bliska osoba sa sasvim normalnom 1. trudnočom našla u bolnici sa trudovima.Kao prvorodkinja računali su da će to potrajati, tako da je porod počeo na wc a rezultirao sa prekrasnom curicom kojoj je život započeo sa cerebalnom paralizom.Naravno doktori su se zaštitili pa na otpusnom pismu nema nikakvih potpisa. Nakon nekoliko godina sam i ja završila tamo nakon spontanog,i skoro umrla od sepse jer nisam bila dobro očišćena. To je riješeno ponovnom kiritažom. Godinu poslije sam u istoj bolnici rodila prekrasnu i zdravu curicu(nemoram ni reći sa kolikim strahom sam išla na taj porod ).Hvala Bogu malena je super ali ja već 3 godine vućem nešto što doktori nemogu skužiti šta je,a kako traje od poroda i vezano je sa mengom jasno je da je problem ginekološki.
Znam da je masa poroda u Petrovoj prošla bez problema, pa se pitam da li je to peh koji se samo dešava meni i mojim bližnjima ili je problem u Petrovoj?
Nažalost, koliko god trudnoća bila prirodan proces, on je vrlo traumatičan kako za majku tako i za bebu. Iako se napretkom medicine jako smanjila smrtnost žena i djece pri porođaju i poslije porođaja, kao i komplikacija, one su i dan danas moguće i ponekad su dr. zaista nemoćni.
I ja često čujem svakakve priče iz Petrove a posebno Zajčeve bolnice.
Osobno imam vrlo pozitivna iskustva sa Sv.Duhom, iako i tamo se svašta dešavalo. Konkretno, liječnik koji je meni pomogao, umješan je u slučaj koji se povlači sad po sudovima (iako sam ja u potpunosti uvjerena u njegovu nevinost). Ono što sam mogla razabrati dok sam bila u bolnici je kako su ti liječnici i medicinsko osoblje vrlo opterećeni, jer ih je premalo i prisiljeni su šparati na svemu na čemu mogu zbog restrikcija koje im postavlja HZZO.
Ono što mogu je preporučiti svoga dr.(javi mi se na PM) ili odi po preporuci kod nekog drugog. Jedino tako možemo bar pokušati izbjeći "loše" dr.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom