Pogledaj jedan post
Old 12.07.2011., 11:50   #89
Quote:
OstaviteMe kaže: Pogledaj post
Jako dobro rečeno...ali, na žalost, ponekad se radi o jako bliskim osobama koje je tešo otperjat. Možda jednog dana i to naučim.
Quote:
OstaviteMe kaže: Pogledaj post
a tu je i rodbina, jako bliska koja želi svake godine na more. Oni se sami pozovu.

...ne mogu vjerovat da ti ljude, kojima nemaš snage reći da ti neke stvari ne odgovaraju, da nešto u nekom trenutku ne možeš ili ne želiš, kako se uopće osjećaš i to sve zato jer se bojiš da bi time bio kraj, nazivaš bliskima

...imam sličan problem kao i ti, evo zadnjih mjesec dana provodim u intenzivnom odbijanju posjeta...bliskih i ne bliskih ljudi...samo što mi bliske nije problem odbit jer znam da će oni shvatit da sam trenutno u situaciji u kojoj bi mi bilo kakvi posjeti, a posebice noćenja, bili problem jer naprosto nemam vremena i nužan mi je mir da obavim ono što moram...jedino ću nekako primit muževu tetu s obitelji u posjet prije nego produže na ljetovanje, jer ih nismo vidjeli 5 godina, a vjerojatno nećemo ni sljedećih 5

...tako da napravi strogu selekciju, i presjeci to već jednom

...ljudi koji se imaju obraza samopozvat na tjedan dva kod nekoga tko radi, bez da sudjeluju u troškovima svog ljetovanja, sigurno neće sami doć do toga...znaju oni da to nije baš u redu, al im je predobro

...mislim čega se točno bojiš, da će ti se krvopije prestat javljat
__________________
trebam novo telo

Zadnje uređivanje gica : 12.07.2011. at 11:56.
gica is offline  
Odgovori s citatom