Pogledaj jedan post
Old 16.02.2017., 08:26   #83
Moram priznati da je ovo prva emisija Dujmovića koju sam odgledao i to čisto iz znatiželje.Moram primjetiti da je sam Dujmović kao voditelj ispod svake razine i jasno je da emisija služi da bi se gostu dalo prostora za propagandu a upravo je Markićka savršeni primjer kako se radi propaganda koja nema veze sa činjenicama.Sve nešto lijepo, pozitivno, afirmativno a zapravo se radi o napadu na sve različito.

Posebice ju smetaju građanske slobode i žuljaju je udruge kojima je posvetila gro svoga života.Zapravo iz petnih žila nastoji na sve moguće načine dokinuti slobodu a to radi preko udruga protiv kojih već godinama vodi prljavu kampanju.I sinoć smo mogli čuti monolog po kojem ispada da je konzervativcima i desničarima zapravo na neki način zabranjen aktivizam.Tako se ona jadna žali da udruge ne predstavljaju reprezentativno građane RH ali pri tome nije spomenula da nitko nikome ne brani da osnuje udrugu i da promiče ideje za koje se bori.

Isto tako, već godinama opetovano naglasak stavlja na novac spominjući ogromne cifre ali nikad, aposlutno nikad nije transparentno izašla sa brojkama jer bi brojke pokazale da od te ogromne cifre zapravo jako jako mali dio odlazi na aktiviste i građanske udruge a ogroman dio na recimo sport ili Crveni križ ili GSS.Da li ste ikada čuli Markićku da je ikad rekla da su i svi sportski klubovi i Crveni križi i HGSS i Caritas zapravo udruge?Niste i nećete jer to bi srušilo sliku koju ona godinama svojim lažima stvara u javnosti.

Ono što je posebice zanmljivo je da joj smeta financiranje iz proračuna isto kao i financiranje iz inozemstva pa ispada da nije probelm sam novac već zapravo ono štoo ona ne želi priznati: problem je samo postojanje udruga.

Jedan od licemjernijih dijelova je bio kad je govorila o medijima i kako isti prenose neistine a sama je osnova mediji tj portal koji ne služi ničemu drugome doli difamaciji svih neistomišljenika i bjesomučnoj kampanji protiv svih koji su različiti.
mojneinen is offline  
Odgovori s citatom