Pogledaj jedan post
Old 05.07.2009., 10:44   #7
Quote:
Bolji od tebe kaže: Pogledaj post
Sreten Jocić,tzv.Joca Amsterdam?

Rođen je 24. listopada 1962. godine u Smederevskoj Palanci.
Šta s njim? Ima bogatu kriminalnu biografiju i na šta se konkretno orijentirati...
Na jednom astro forumu na temi Sačekuše, povela se rasprava o likvidiranju i netko je usporedio odnos atentatora/ubijenog sa ribarom koji ribi sprema sačekušu - Mars/Neptun koji ovaj ima.
Kod privrednih kriminalaca povlačio se aspekt Mo/Pl, vole (Mo) tuđ novac (Pl), ovaj s njime i radi (Mo0Pl u Vi).
Čovjek koji krši (Ur) 180 zakon (Ju); stiče moć kaznenim djelima - So90Ma180Sa, jer moć je So u Sco, a kaznena djela Sa180Ma...
Kao i u natalnim kartama otmičara, ima iskvaren odnos Saturna (oduzimanje) i Urana (slobode), Sa u Aq, Ur u Vi, vladar Me 120 Sa.
Šteta što nemamo asc i položaj kuća, pa nema kompletne slike, ali iz postavke planeta po znacima vidi se pasivna ličnost, naglašeni fiksni i promjenjivi znaci, ovo nije netko tko sam djeluje, jer za takvo nešto potrebna je izvršna ličnost i naglašeni znaci. Ima kartu patrone, kao da je uvučen u to čime se bavi i nema drugačiji izbor. Čovjek koji jest moćan, ali radi za nekog i nečija je figura....radi za moćnu kriminalnu organizaciju (Mo0Pl0Ur u Vi) unutar koje ima stabilan i siguran položaj (vl.Me120Sa).
Saradonija is offline  
Odgovori s citatom