Pogledaj jedan post
Old 04.01.2011., 20:35   #28
Quote:
drot13 kaže: Pogledaj post
Ako je riječ samo o narušavanju javnog reda i mira, novčana kazna od nekih 300-700 kuna. Ništa strašno.
ništa strašno za stduenta bez primanja koji do sad nije kažnjavan niti prijavljen????
većiona ljudi ne da bi ospovala takvu drolju, nego bi je i dobro našamarala. kao i idiota policajca koji mi je izjavio. "PA KAD PAS NAPADNE MALOG, NEK ON NAS NAZOVE S MOBITELA." i to je policajac. pa gdje je tu pamet??? dakle to u našoj šugavoj državi ide ovako: prvo pas treba izmasakrirat dijete, onda to isto dijete nakon što je masakr gotov treba nazvati policiju s mobitela. ajde bježi molim te, koliko vidim policajac si...razmišljaj malo ko normalni čovjek, a ne ko i ostali iz tvog posla pa onda nešto skomentiraj. nije sve crno i bijelo. i sad ispada da je veći grijeh opsovati njoj majku nego držati razuzdane pse koji lutaju ulicom(5-6 njih, ako ne i više) jer ona oni nisu nikako regulirani, a ja ću biti.

Quote:
Jumai kaže: Pogledaj post
300kn.

Nazovi policiju i prijavi tu ženu, odnosno prijavi da je njen pas napao tvog brata (ako je on maloljetan, inače može i sam).
prijavljeno od strane drugih ljudi više puta, ništa se ne poduzima. psi su napali i djevojčicu i to je prijavljeno. i kako vidiš, ništa i dalje.

Quote:
Strangeways kaže: Pogledaj post
idi na sud i cijelo vrijeme se opravdavaj s bratom (vjerojatno ti je buraz maloljeta), opravdavaj se maloljetnim bratom i objasni situaciju, reci da si to ucinio i da ti je zao, ali da je bilo potrebno, malo i laži, nece bit na odmet, a ti neces dobit kaznu. Meni se gde vise psi po ulicama, nemozes nikad manje dijete pustit nikud jer neznas oce ga stoka ugrist.
ok, ma složit ću ja nešto, a tu drolju i njezine pse ću snimit fotićem i nazvat policiju pa da vide kako psi lutaju ulicom kako ih volja i napdaju ljude. obavijestit ću i lokalne medije ako se ništa ne poduzme, regionalni tjednik.


dakle novčana kazna će sigurno biti? ne mogu proći samo s nekom opomenom ili tako nešto s obzirom na okolnosti koje sam naveo(student bez primanja itd.)?

Zadnje uređivanje ying69 : 04.01.2011. at 20:42.
ying69 is offline  
Odgovori s citatom