Pogledaj jedan post
Old 19.03.2013., 16:29   #7
Quote:
bellamonica kaže: Pogledaj post
U krivu si. Rekla sam da je ovo tema posvećena dotičnoj političarki. Iako sam rekla da je tema potaknuta trenutnim "skandalom", ali itekako se tiče njenog rada i rezultata u županiji pod njezinom nadležnošću. Konkretno, kad sam napisala "afere" u prvom postu i mislila sam na ovu sa plaćama i savjetnicima. Pisalo se o tome neko vrijeme, vrlo kratko, no onda je sve nekako splasnulo. Čini mi se da je bila involvirana i u priču o Željezari. Kad su došli Rusi, pa je opet bila na ekranima i pričala o proizvodnji, radnim mjestima itd. Neka me netko demantira, možda sam nešto krivo zapamtila.

No, postavila sam konkretno pitanje i poglavito za one koji žive na području Sisačko-moslavačke županije, koji su rezultati njezina dva mandata? Također, u svjetlu skorašnjih lokalnih izbora, smatrate li da bi mogla biti ponovno izabrana (ako ne postoji ograničenje mandata na razni županija-kako ne poznajem zakon o lokalnim izborima dajem ovu napomenu)?
Lijepo sam tte pitao,kojim skandalom,iako si sada stavila navodnike,kojih prije nije bilo...

SK je nažalost propao grad,u njemu se ništa ne događa,kao i u samoj županiji...

Stara županica će vrlo vjerovatno biti ponovno izabrana,a to je najveća jad i bijeda...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom