Pogledaj jedan post
Old 27.11.2017., 12:06   #818
Evo me s novostima. Bila sam maloprije u mirovinskom. Prvo sam na salter devet (tamo su me poslali) i salterica opet krene da on nema nikakvu obavezu za alimentaciju, a pogotovo da mirovinsko nema nista s time i da nemam tu sto traziti. Onda je krenula da jedino moram tuziti za alimentaciju, na sto sam joj rekla da je on vec ovrseni. Pa je opet imla monologe i ispalo je da ne trebam primati alimentaciju. Za kraj me odvela na portu i rekla da nema vremena za mene i neka vidim koliko ljudi ceka. I da nisam jedina u hrv koja ne prima alimentaciju

Srecom, draga teta na porti mi je dala broj za pravnu sluzbu. I u pravnoj sluzbi mi je potvrdila ovo sto ste mi i vi rekli, da jedino mirovinsko moze imati veze s ovime i nitko drugi, pogotovo jer je ovrsenik 10god u mirovini. Ispunile smo neki zahtjev (tj.trebam sutra donijeti kopiju rodnog lista, ali mislim da je to to), pa cemo vidjeti kako ce se ovo odvijati dalje... Najveci problem je sto trenutno u njihovom sustavu nema nikakvih podataka da on treba placati alimentaciju
pas-garo is offline  
Odgovori s citatom