Pogledaj jedan post
Old 17.09.2004., 19:37   #1
Kakva je vaša koža lica?

kako vam se osjeća koža lica?

ja dugo vremena nisam bila sigurna. sveznajuće tete po raznim parfumerijama su imale vlastite teorije. svaka svoju. koliko teta, toliko teorija. koža vam je masna - reče jedna samo zato jer sam uletila u muller sva mokra usred ljeta ; vi imate kombiniranu kožu - kaže druga sumnjičavo me gledajući dok joj na čelu buja crveni prišt (ona će meni nešto govotiti!!!) ; ne, vi nemate suhu kožu, jer da imate suhu kožu onda vam se ne bi prištevi stvarali...

i tak svašta... dok mi dermatologica onomad davno nije rekla - suha je sestro, suha, al nemoj se ubit zbog toga.

jučer sam to čekirala, jer je znatiželja ubila mačku, pa zato pišem ovaj post.

naime - skuzi ako se ovo prema pravilima smatra reklamom, ja mislim da nije - u martićevoj ulici, u drogeriji/apoteci/whatever VAŠE ZDRAVLJE, četvrtkom se radi džabe dijagnoza stanja kože.
teta na 3 mjesta na licu kelji nekakav flaster, onda ga gurne u neki kompjutorčić i on vam izbaci dijagnozu. naravno, ne radi to teta iz čiste filantropije, nego to organizira AVENE pa vam pokušaju uvaliti i par preparata, baš za vas prema komp dijagnozi.
ali, teta to radi vrlo nenametljivo, tako da se ne morate osjećati kao svinja ako ništa ne kupite. ja bih se pak osjećala ko svinja da nisam ništa kupila, pa sam si uzela 2 kremice.

eto, pa vi vidite, a ako je ova tema već bila, skuzi. neka šefica premjesti ili obriše.

pozdrav od
hidrirane (!!!) suhe koze (ili kože )
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom