Pogledaj jedan post
Old 22.12.2010., 10:11   #8
Quote:
Crni_Jack kaže: Pogledaj post
Svaka medalja ima 2 lica, pa tako i Islam...a za ovaj tekst ne znam što bih rekao osim da izgleda kao jeftin pokušaj popravljanje loše slike za koju si odgovorni uglavnom muslimani sami.
upravo, svaka medalja ima dvije strane, pa tako ima i pedofila po hriscanskoj crkvi, vodili su krstaske ratove, spaljivali vjestice, drzali ljude u zatvorima jer nisu priznavali njihovog boga itd itd. ali nisu svi hriscani takvi.

volio bih da mi navedes bar jedan tekst u kojem je musliman kritikovao sve vjernike drugih vjera - pogotovo hriscane - i proglasio ih ubicama, pedofilima, koljacima i bilo sta slicno, zbog nekoliko hriscana koji su kroz istoriju bili sve ovo maloprije navedeno i tako identifikovao citavu vjeru iako su hriscani sami krivi za ono sto rade djeci po zapadnoj evropi i SADu, a da ne spominjem africke zemlje i nasilno pokrstavanje kroz istoriju i slicno.. Naravno da nije sustina ucenja hriscanstva u nasilju i ovom gore navedeno i ne identifikujem ga s tim kao sto se islam identifikuje sa nasiljem, terorizmom i slicno, ali se takve stvari desavaju. ako bas hoces o terorizmu, timoti makvejd (americki bombas koji je raznio zgradu u Oklahomi) nije bio musliman, niko iz IRA nije musliman niti je iko i ETA bio musliman niti su skinhedsi u rusiji muslimani itd itd pa opet niko ne identifikuje njihove vjere kao teroristicke.

clanak mozda jeste povrsan ali daje vise svjetla na sam islam onima koji zele da dobiju informacije iz vise razlicith izvora, razmisle svojom glavom i sami shvate neke stvari.

i koliko god to cudno zvucalo, nisam vjenik.
Photo is offline  
Odgovori s citatom