Pogledaj jedan post
Old 04.07.2003., 10:02   #17
Quote:
adriatic kaže:
Evo na primjer: ja sam najbolji primjer. Toliko sam "liberalno-dezorijentiran" da smatram da bi valjalo ovaj podforum preimenovat u "F., humanističke znanosti i umjetnost", jer ako budemo inzistirali na čistunstvu imat ćemo dva upisa tjedno i to tipa "dijaloga" Agija i Obelixa. To nam zaista ne treba, a ni poseban podfurum "Psihologija" koji bi također imao premalo upisa.
Mislim da se nitko ne treba plašiti "liberalno-dezorijntiranih", već naprotiv autoritarno orijentiranih sudionika koji uopće nisu sposobni ni spremni za uljudan razgovor, pa bi bilo bolje da ih se trajno udalji s foruma.
Mein Gott, da li ces jednom shvatiti smisao upisa!?
Kako pises, ne!

Naime, cijelu brizantnost problema ti nisi niti shvatio. Ako ce Pandora i Illegale igrati uloge psihoterapeuta na filozofiji, sto moze da postane vrlo opasno po osobe koje postiraju svoje psihicke probleme na ovom forumu, onda se i ti i ova klijentela i terapeuti ogrijesujete o zakone.

Ovo nije forum za bilo koju vrstu terapije, jer je to nedopustivo.
Ljudi sa psiholoskim i psihijatrijskim problemima moraju ici psihologu ili psihijatru, a ne traziti pomoc po nesuvislim forumima. To moras shvatiti, ako nije puno trazeno. Ali sudeci po tvojim upisima i to je za tebe previsoko.
M.

Zadnje uređivanje Meta12 : 04.07.2003. at 15:12.
Meta12 is offline