Pogledaj jedan post
Old 01.09.2009., 18:06   #25
Quote:
bijeliluk kaže: Pogledaj post
Zašto da piješ te otrove farmaceutske industrije kad i sama kažeš da su sranja??? I još da im puniš džep?

Ja ti iz sopstvenog iskustva mogu reći da ti gladovanje neće štetiti i može samo pomoći u tvom stanju. Nije važno koliko kilograma imaš. Važno je da se ti odvažiš i napraviš nešto za sebe. Neka te ne brine tvoja težina jer će se organizam nakon deset dana sam prebaciti na alternativne izvore energije (koji su zapravo primarni, nećemo sad o tome...) pa ćeš se umjesto hranom hraniti suncem i energijom zraka. Važno je da piješ kvalitetnu vodu i da puno boraviš na suncu i čistom zraku. Hrana nije u trgovini - ONA JE SVUGDJE OKO NAS samo smo mi zaboravili kako se ona uzima.
Ma nisam ni kupila ta čudesa, samo sam pogledala na njih i odšetala iz lijekarne.

A to što je hrana svugdje oko nas, ja dobro znam, nahranim se dok šetam s psima u prirodi da je divota.

Nažalost, veći dio dana ne mogu biti na suncu i čistom zraku jer moram zarađivati za život na jedini mi poznati način, što podrazumijeva sjedenje za kompom.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom