Pogledaj jedan post
Old 02.09.2009., 09:37   #28
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Previše je opasno manipulirati energijom, a ne vidim po čemu su ljudi kao recimo Domančić, koji se tim bave kvalificirani za tako nešto. Nije da slijedi neku tradiciju, da su mu to umjeće prenjeli generacije koje prije se tim bavili etc.
Mislim da bi se trebala informirati malo o tome što je to metoda po Zdenku Domančiću, prije no što se donese neki zaključak o tome, a i o bioenergiji općenito Kada bi znala njegov put i kako je došao do te metode onda ne bi ovako nešto napisala. Informiraj se prije no što napišeš nešto

Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Većina bioenergetičara radi intuitivno, pa ponekad pomognu, a ponekad naštete. Za mene mogućnost 50/50 nije dovoljno dobra, jer ne radi se samo o tom da postoji 50% mogućnost da mi neće pomoći, nego da postoji 50% mogućnost da mi ozbiljno ošteti.
Metoda po Zdenku Domančiću se ne bavi intuicijom, nego znanstveno dokazanim tehnikama koje se primjenjuju ovisno o kakvom se zdravstvenom stanju pacijenta radi. Ne znam od kud ti informacija da tretmani po ZD-u mogu naštetiti Učinak je veći od 50%, otkud ti i ta dezinformacija
ashwinikumaras is offline  
Odgovori s citatom