Pogledaj jedan post
Old 27.12.2010., 03:20   #41
Quote:
be yourself kaže: Pogledaj post
Pita mali Ibro mamu šta je to orgazam a mama kaže - "Ne znam, pitaj tatu".

Radi se o psihološkom faktoru. Frigidnost dolazi kad nema sklada između fizičkog i mentalnog seksa.
Ženi je puno teže doživjeti vaginalni orgazam i to ju uvijek proganja tokom seksa. Neke žene se boje kada ginekolog stavi prste u njezinu vaginu. Čak i muškarac prilikom prodora penisa u vaginu može poslati drhtavice sve dolje do kičme koji uzrokuju grčeve u vagini. U svakom slučaju, to je strah od penetracije koja izaziva sindrom frigidnosti. Uzrok može biti stres ili tjeskoba. Ne znam da li ste imali u familiji zlostavljanje majke ili sestre od strane muškarca, to može biti uzrok. Ili možda vas je dečko zlostavljao? Također, uzrok može biti i neznanje muškaraca u odnosu na držanje i seksualne predigre, koje su bitne da dođe do seksulanog užitka. Probajte poraditi na ljubljenju i oralnom seksu prije samog odnosa.
Sad je pogotovo problem jer ste kreirali u sebi strah da vam neće biti dobro.
Prirodni lijek za frigidnost kod žena se najčešće temelji na biljnim dodacima. Ljekovitog bilje uravnotežuje razinu hormona i povećava libido.
Najefikasnija bilja koje se koriste u prirodne lijekove za frigidnost kod žena su Damiana, Ginseng, Muira puama i divlji Yam. Možete prvo probati i sa crnim vinom prije seksa da se opustite.

Znači, crno vino, ljubljenje i oralni seks i tek onda pređite na stvar.

Sretno.
Hvala na savjetima, stvarno si informiran/a, svaka cast, no nije tako u mom slucaju.
Volila bi da malo stvari olaksam, jer kome god kazem za moj problem,svi kazu da se trebam opustit,nemislit na orgazam,ova poza,ona poza itd... Da pojasnim evo moje situacije:

-maximalno opustena,vjerujte mi
-nikakvog straha nemam
-ne svodi mi se sex na iscekivanje orgazma
-sve poze smo isprobali u sexu,sumljam da se moze ista vise predlozit da je izvedivo, znaci sex nimalo nije monoton
-sve tehnike smo isprobali diranje/trljanje/lizanje/igrackice itd
-oralni sex i predigra je uvijek obavezna
-stvarno nije do muskarca, u bilo kojem slucaju se ne mogu pozalit

I opet bas nikakvog pomaka, nikakvog osjecaja!

Neznam ocu li ikad doznat razlog i rjesenje mog problema? Jedini problem u meni je sto se u zadnje vrijeme slabo mogu napaliti, zato sto mi polako sve dosadjuje, ali opet se trudim. Na pocetku odnosa prvu godinu nisam imala taj problem, ali takodjer nikakav pomak?Dali iza toga stoji frigidnost, nisam sigurna.

Ako itko ima nesto drugo da mi predlozi bila bi mu jako zahvalna.
_Silva_ is offline  
Odgovori s citatom