Pogledaj jedan post
Old 27.05.2012., 23:45   #40
zanimljiva tema. imam i ja jedno cudno iskustvo. hoce li mi netko vjerovati ili ne ne znam, ali me zanima vase misljenje...
nedavno sam isla kod svecenika na razgovor o necem delikatnom u mojoj obitelji. necu sada ici u detalje toga. savjetovao mi je redovitu molitvu, da se klonim teskih grijeha i izmolio neku molitvu nadamnom. molitvu egzorcizma.
dosla sam kuci sve je bilo u redu. kasnije sam legla spavati, i odjednom sam cula mamino zapomaganje oko 2h ujutro. moju mamu je bila probudila jaka iznenadna bol u trbuhu. bila je dosla nekako do wc-a onda ju je oblio hladan znoj odjednom, stoplala su joj se pocela hladiti i osjecala je kao da samo "pada" u neku dubinu. bar je ona tako poslije rekla. jedva je bila dosla do kreveta, onda je bila zvala mene. ja sma bila zvala hitnu pomoc, ali oni nisu dosli. samo su mi rekli sta da ucinim. donijela sam bila tople vode i masirala joj stopala. mama se jedva bila smirila i onda je zaspala. ne kazem da moja mama nema slabo zdravlje i to, ali ovo se prvi puta bilo dogodilo tako. dan kasnije bila je rekla da je mislila da ce umrijeti i da se tako osjecala. malo je osjecala neke posljedice od noci, ali nije mogla vjerovati da joj je to doslo tako naglo. poslije je sve bilo u redu. naravno da joj nista nisam rekla za svecenika.
drugi dan nakon tog dogadjaja meni se dogodilo nesto cudno...
poslije podne sam bila ucila za ispit. ali odlucila sma bila malo odmoriti oci. pala sam bila u neko stanje polusna. ubrzo sma osjetila "neciju", odnosno prisutnost "necega". ja sam bila potpuno svjesna, ali opet jedan dio mene je bio u snu. ne znam to opisati. ugla ja sam se kao "borila" verbalno s tim necim. prekla sam "odlazi, odlazi od mene!" tada sam osjetila osjecaj u tijelu nesto slicno kao kad se najezis i blago grcenje tijela. ubrzo sam opet po drugi puta izgovorila "odlazi, odlazi od mene!" i opet sam dozivjela osjecaj kao prvi puta ali troduplo intenzivniji. i ubrzo po treci pita sma ono izgovorila, nakon toga dozivjela sma potpunu paralizu tijela. osjecaj je bio grozan. uplasila sma se. panicno sma se htjela probuditi iz tog stanja ali nisam mogla pomaknuti niti jedan dio tijela. kao da sma bila u nekom grcu. nisma mogla otvoriti ni oci. to je sve skupa trajalo mozda nekih minutu, ali meni se cinilo dugo. i cijelo vrijeme sam osjecala neki strah "toga necega" sto ocito srecom nisma vidjela...
ima li netko kakav komentar?
__________________
"U sredini poteškoće leži prilika." Albert Einstein
nera23 is offline  
Odgovori s citatom