Pogledaj jedan post
Old 30.12.2012., 18:43   #31
Quote:
TenaX kaže: Pogledaj post
Ispričavam se unaprijed ako postoji slična tema...ali ovu temu želim baš ovdje,,,jer su osjećaji ti koji me sputavaju i vraćaju u prošlost...i strahovi...zapravo,pun paket osjećaj koji se samo izmjenjuju...tuga,ljutnja,duboka patnja,žaljenje,zabrinutost za bivšeg supruga,zabrinutost za djecu,,,,i tako skoro dvije godine...
moram priznati da mi se vratila volja za životom i da se ipak osjećam bolje s vremenom...ali me zanima,,kad se čovjek i vrati li se ikad u normalu nakon razvoda? kako prekrižiti prošlost i krenuti dalje? opet se radovati životu?
jako patim zbog djece, neprestano brinem o njihovim osjećajima zbog razvoda i to mi jako šteti,,,osjećam da ne zaslužujem više ikad pravo na sreću jer mislim da će u djeci ostati uvijek bolni ožiljak zbog razvoda...upravo zbog toga,mislim da zavrijeđujem patiti i da je krivo sve što se ne tiče brige o njima..
brinem i o osjećajima bivšeg supruga,,često se uhvatim kako sam ljuta na njega,bio je puno puta nemilosrdan prema meni,nisu ga boljele moje suze niti moje molitve da me prestane mučiti,,,a mene sad bole njegove....jesam li ja normalna? što nije u redu sa mnom? kako da stavim te svoje osjećaje pod kontrolu?

Ponekad je lakše odvojiti živote nego živjeti život pun svađa, prepirki, predbacivanja, nekad je za djecu zdravije da mama i tata ne žive skupa nego da se međusobno glože.

Zašto si zabrinuta za bivšeg supruga?
Koliko su stara djeca?
Kako je izgledao razvod, kako izgleda vaš život nakon njega? Je li bilo zlostavljanja?
Znaju li djeca da ih oboje i dalje volite? Da ste njihovi roditelji bez obzira na vaš međusobni odnos?

Ne pitam te to iz puke znatiželje, nego da dobijem širu sliku o tvome braku, žvotu nakon braka, odnosu s bivšim mužem i djecom...
Almost Rosey is offline  
Odgovori s citatom