Pogledaj jedan post
Old 23.04.2013., 23:11   #60
Moje dijete će evo, skoro tri godine, spretna je i sposobna i da, JA gljivarim pored tobogana.

Gljivarim jer su neke sprave očajno izvedene, na visini od metar i pol -2 , bez zaštitine ograde.
Gljivarim i zato jer ima jako puno veće djece od nje koja je jako sitna za svoju dob, koja ju ne vide , gurnu ju, neki slučajno, neki namjerno.
Gljivarim i zato jer ima i starije djece koja namjerno provociraju i zajebavaju mlađu dok njihovi roditelji uopće ne reagiraju. Onda reagiram ja..

Ovo za puzače, djecu iz kaveza i motorički slabiju djecu je strašno odvratno za pročitati, a vidim da nosorog , valjda namjerno izbjegava prokomentirati moje upite kako se može tako izražavati o djeci.

Parkovi su za SVE, ne samo za one koji se bez problema samostalno spuštaju s tobogana.
Možda i možete takve gluposti izjaviti kad u zg imate parkove namjenjene baš puzačima, ali čini mi se da je zg jedini grad koji to ima..
Znači, tisuće ostalih parkova po hrvatskoj su namijenjeni svima, od puzača do djece od 8-9-10 godina...

Ja zato ne volim parkove, mrzim gužve, to ponašanje neke djece i roditelja mi je grozno, al ja zato rijetko idem u parkove, a onda kad idem,računam na gljivarenje pored tobogana ( da! Sa cigaretom u ruci, jer želim zapaliti, a moram dežurati pored tobogana)
extreme is offline  
Odgovori s citatom