Pogledaj jedan post
Old 29.01.2014., 18:30   #42
Quote:
ellory kaže: Pogledaj post
goran2hr spamaš temu o natječajima, a na konkretno pitanje odgovaraš postom u kojem nisi rekao ništa, osim iskazao svoja anti-eu uvjerenja a zato ovdje nije ni vrijeme ni mjesto.
gdje su ovdje modovi?




uglavnom, moja firma planira prijaviti projekt pa sam proučila dio dokumentacije. kad se sve pročita i uđe u taj njihov lingo nije teško, dapače ali ako nemate iskustva mislim da bi bilo bolje nekoga angažirati oko toga. sve potrebne dokumenta imate na stranicama ministarstva, općina nema veze s time.
morate imat konkretan projekt i vremenski okvir. konkretnije što se treba oko toga napraviti jest poslovni plan, poslovne projekcije, dugoorčni financijski planovi...ako niste nikad to radili, i niste sigurni da možete sami bolje uzet nekoga. Još ako ćete vi sufinancirat projekt, tj. banka, tu je potrebna još dodatna dokumentacija. Isto vrijedi i ako ćete novce iskorištavati za gradnje i prigradnje građevinskih objekata - ali mislim da je za građ. dozvole data neka odgoda predaje.
Minimalni iznos koji se dodjeljuje jest 3,8 milijuna kuna, a potoršiti se mora do lipnja 2016. godine.

uglavnom preporuča da prvo pročitate ove dokumente na dnu stranice (http://www.minpo.hr/default.aspx?id=515) i onda odlučite kud dalje
Baš me veseli da netko iz realnog sektora ide u "avanturu" i da ima pripremljen projekt za apliciranje, koji bi sukaldno svojoj strategiji odradio i bez EU financiranja. Molim pripazite na aktivnosti u projektu, metodologiju ocjenjivanja- relevantnost, održivost, aktivnosti idr. jer će samo projekti s največim brojem bodova ostvariti potporu. Do kuda ste stigli?? SRETNO!
hkolar is offline  
Odgovori s citatom