Pogledaj jedan post
Old 24.07.2017., 13:45   #10
Quote:
facersplaca kaže: Pogledaj post
Čini se da SF opet jača na telviziji, što je dobro jer se bolje mogu obradit priče i likovi u serijalu nego u filmu.

SF se priključio zlatnom dobu televizije polako i nek samo cvjeta.

Osobno mi fali više indie SF-ova poput Signala ili Midnight Expressa.

A Valerijan... Ako ga Europa i Kina ne spase, ajme, bit će to ogroman flop. I zašto europski SF-ovi uvijek moraju bit tako skupi. Znam da je i Cloud Atlas ista puno koštao i jedva se pokrio, ako uopće i jest.

Ja i dalje čekam da nam se ukaže Avatar. Ni ne znam koje SF-ove još misle objavit do kraja godine.
A ne znam baš, ima zanimljivih ideja, ali većina SF serija na televiziji ne doživi drugu sezonu.

A Valerijana ni teoretski ne može sada spasiti Europa, možda Kina, ali teško će navući dovoljno da čak budu na "pozitivnoj nuli".

Quote:
NOD14 kaže: Pogledaj post
Pa što bi oko Valeriana bilo privlačno za ići gledati. Efekti više nisu toliki faktor, a ovdje uz to CGI i izgleda over the top, glumačka ekipa je trash, a priča djeluje nezanimljivo. Potpuno očekivani flop tako da me iznenadilo da su imali tako ogroman budžet budući da je je očito od početka da takav film danas ne može zaraditi neku veću svotu
Da, kao što sam rekao, nekada je za Avatar bilo dovoljno imati efekte, sada više ne.
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom