Pogledaj jedan post
Old 22.08.2017., 14:02   #21
Quote:
automation kaže: Pogledaj post
Žalosno je kakvi danas neofašistički pamfleti prolaze na ovom podforumu. Moderatura se može sramiti. Ništa bolje nije nego na Stormfrontu, Krajinaforceu i ostalim smeće forumima.
Hvala na osvrtu!

Na srecu da ste napisali sve sto ste mogli reci, jer pobiti niti jedan komad historiografije ne mozete, jer da mozete Vi bi to napravili.

A moje misljenje ostavite meni, ja sam ga ovdje napisao.

Ako hocete nesto pobit otvorite temu pa cemo u detalje. Za Tita ima tema, slobodno dodjite i diskutirajte.

A rado bih cuo Vasu perspektivu s Vasim REFERENCAMA. Ali ne mozete branit neobranjivo, ne kada je The Instruktor tu. Napisite svoju perspektivu na cjelovit nacin kao ja, s REFERENCAMA, ja Vas izazivam!

A izvori nisu nikakvi neoustaski pamfleti, izvori su:
1. americki dokumenti CIA-e
2. dokument jugoslovenske OZNA-e
3. americka literatura (napisao Zidov koji je bio na svim frontovima kao americki novinar)
4. domaca literatura izdana u Jugoslaviji (napisao Bogdan Krizman zatocenik u ustaskim logorima, istrazitelj arhiva od Jugoslavije, Beca, Potsdama, Praga, Zeneve, Washingtona, Bonna...)
5. medjunarodna statistika o broju poginulih
6. doktorska disertacija s Filozofskog fakulteta u Zagrebu obranjena nakon Domovinskog rata
7. knjiga svecenika Boze Vukoje koji je prezivio Krizni put, knjiga za koju sam siguran da je rezultat dugogodisnjeg istrazivanja i razgovora koje svecenik ima na dnevnoj razini s ljudima prije tijekom i nakon drugog svjetskog rata, izdana 1994.
8. misljenja povijesnicara Tudjmana, generala Prkacina koji intenzivno proucava literaturu o tom razdoblju
9. Javno TV suceljavanje s razlicitim perspektivama
10. Nesto malo mog misljenja

Jos jednom, hvala na osvrtu i na posao!
__________________
Smrt fašizmu sloboda narodu
The Instruktor is offline  
Odgovori s citatom