Pogledaj jedan post
Old 26.08.2017., 18:31   #62
Quote:
Detektor kaže: Pogledaj post
Moj rad u državnoj firmi je prestao nakon svađe sa pretpostavljenim i njegovim tutlekom.Došlo do vrijeđanja,fizičkog naguravanja na radnom mjestu. Dok se ne eliminiraju nesposobni,ovi šute radnici i malo se cijene,e pa tko im je kriv. Uglavnom,radnik dođe kad hoće na posao,pauza po 50 minuta,u jednoj drugu koju hvale da treba veza je po 1 sat,totalna nedisciplina povlaštenih radnika i sad socijalisti kažu "stop privatizaciji",privatizacija je prijatelj konkurentnih radnika jer u socijalizmu postoje šefovi koji nisu sposobni za šefa i radnici koji nisu sposobni za rad,interesantno je kako su htjeli da ja radim njihovp osao umjesto njih a funkcioniraju egalitarno kao borg,individualno su slabi a u kolektivu jaki. Kažnjen sam tako da mi neće produžiti ugovor a zbog viška sati ne moram doći na posao do kraja mjeseca,jedino mi glupo što ih trebam čekati zbog porezne kartice jer je socijalistima to jako bitno u oduzimanju zarade. Koji su to socijalisti nitkovi,ulizivanjem do pozicije,strah od individualnog suočavanja,cinkanje višim uhljebima. Uglavnom,u tim pogonima vlada anarhija a država to sve financira. Ja da samoupravljam sa njima kao radnik? Da me oni direktno demokratski u većini maknu,oduzmu kapital u obliku imovine jer su moji bolji radnici od njihovih? Nema šanse. Jednostavno kad imaš pro-tržišnu glavu,ne mogu ti ništa. Imaš dovoljno kapitala da nađeš drugi posao na tržištu u vidu zalihe,da smo u komunizmu,zbog sukoba sa osobljem u pokušaju mobinga bi bio neprijatelj naroda jer bi država imala monopol nad sredstvima za proizvodnju.
Ajde, ajde, dobil si otkaz zato kaj trolaš po forumu umesto da delaš, a sad su ti krivi socijalisti...

Sad se vrati svojim komunistima na kopanj kad su već toliko naivni da hrane i financiraju lumpenproletera, pikzibnera i luftiguza...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom