Pogledaj jedan post
Old 07.10.2017., 08:13   #9
Quote:
zvizdaljka kaže: Pogledaj post
jako je lijepo imati nekoga i biti zaljubljen, ali da se veeeliiikiii planovi rade nakon dva mjeseca poznanstva to bi više odgovaralo dobi od 14-15 godina, a ne već relativno poodmakloj dobi u kojoj ti već jesi (to bi se trebalo odnositi na nekakav razum, iskustvo, a ne na kronološko stanje)
smiri malo doživljaj, pusti da se veza razmaše, vidi da li će sve situacije biti tako "savršene" kako na sad na nju gledaš

što se tiče toga kako bi djeca na to reagirala, tu nema pravila. moja prijateljica je nakon što ju je muž ostavio zbog druge žene, ostala sama evo do sad, je stariji sin jednostavno nije dozvolio da ikoga ima. a to ostavljanje dogodilo se kad je on imao nekih 18 godina. dakle bio je već dovoljno velik i razuman da prihvati da se ljudi rastaju i pronalaze druge partnere.
jednom prilikom sam ga ja direktno pitala zašto bi bio protiv toga da se mama sredi, da bude sretna s nekim, a imao je tada već više od 25 godina - odgovorio je da on to jednostavno ne želi. mlađi sin je na to rekao da on ne bi imao ništa protiv i da bi podržavao mamu kad bi se tajno ponovo udala
klinci su različiti. mlađi bi možda bolje prihvatili od starijih koji su naviknuti da mama pripada samo djeci
Quote:
Valsharess kaže: Pogledaj post
[/B]

Ovo je naprosto prestrašno za čitati. Nadam se da ti je prijateljica uspjela ostvariti neku vezu unatoč posesivnom majmunu od sina kojem je bolje da živi svoj život nego što kontrolira majčin.
Meni je ovo isto jako uznemirujuće.
Kako kao roditelj dopustiš da ti dijete diktira ostatak života?
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom