Pogledaj jedan post
Old 11.08.2010., 12:06   #15
Quote:
Legion kaže: Pogledaj post
baš nešto čitam temu o ljetovanju i neke ljude koji ono ni mrtvi nebi ni dana na more bez dečka/cure ili bi čak i dali nogu dečku/curi da im predloži da svatko od njih ide, bar na par dana, na more sa svojom ekipom...
To su vjerovatno oni koji kad nađu curu/dečka odjebu svu ekipu, ili ne odjebu ali svuda moraju skupa, ko pupčanom vrpcom vezani... mislim čemu

Da, da, da... i volio sam i bio zaljubljen, jako ali takvi odnosi mi nikad nisu bili jasni. to mi je malo i sick... jebate ljude koje znam cijeli život, koji su mi prijatelji, ću ja sad prestati viđati jer sam si našao komada... daj molim te, gluposti, a takve pojave nisu nešto jako rijetko.

Istini za volju tako se ponašaju najčešće oni koji duže vremena nisu imali nikakvu vezu, pa kad je nađu odmah im je to prva, druga.... peta i 55 stvar u životu.
Ne vidim razlog zašto bi za parove koji idu zajedno na more govorio da se ponašaju kao da su vezani pupčanom vrpcom!? Što tu nije normalno?

A sad da ti kažem svoj primjer...u vezi smo 2 godine, prije mjesec-dva sam se doselila kod njega, iz drugog grada, isključivo radi njega, nisam još našla posao, znam par ljudi (uglavnom dečke) s kojima ne mogu otići na kavu, prijatelji su mi u gradu udaljenim par sati vožnje, obitelj također.
Dečko ima svoje vrijeme koje provodi bez mene, ode na košarku, na kavu....ja odem trčati, kuham, odem u prošetati. Zajedno se družimo sa parovima, odemo van, odigramo neke društvene igre, nabacimo neki roštilj. Ali, jel bi bilo fer da sad on ode na more 7 dana bez mene, a da ja budem sama u stanu/gradu koji sam se preselila radi njega? Mislim da ne bi.

A ovo boldano-od svoje 18 godine stalno sam u dugim vezama i nije mi ovo prva veza i ne, nikada niti jedan dečko nije išao bez mene na more i ne vidim tu ništa čudno. Jebiga, nismo svi isti.
nešto_me_zanima is offline