Pogledaj jedan post
Old 18.05.2013., 18:36   #418
Quote:
klinki kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,
Moj problem prije mjes.dana bol u sredini prsa ispod prsne kosti,stezanje oko srca,pritisak ,bol u lijevoj lopatici-leđima kao kada loše spavate.To je trajalo par dana konstantno od ustajanja do lijeganja.
Dr.mi propisala lekotam 1.5mg,malo mi je opustilo al nastavilo se.Ipak odem na ekg i ekg pod opterećenjem.Nalaz bilo uredno kao i tlak.Tupa bol i pritisak su još prisutni,nekada imam osjećaj da sam nešto progutao i to mi je zapelo u tom djelu iza prsne kosti,taj osjećaj prisutnosti nečega.Osjećaj se javi i nakon ulaska u jako klimatizirane prostore.
Dr.koji mi je radio Ekg mi se dobro nasmija pri pitanju da li je Angina i srce.Fizički se ne umaram i okidač nije fizičko opterećenje.
Imam 34god.185cm,85kg nisam pušač,nisam alkos.
Imao sam stresne situacije,nerviranje,tako je počelo.
Na što ovo ukazuje? To me opterećuje.Dr mi preporuča gastroskopiju!
Tegobe se doimlju gastičnog podrijetla.
Može se učiniti urea izdisajni test ili stolica na H.pylori. te tzv. IPP test.

Quote:
msova kaže: Pogledaj post
Pneumotorax:
klinicka slika je bol u grudima u vidu probadanja koji se siri na ledja I vrat,suh kasalj zaotezano disanje vaskularni kolaps I strah od gusenja,srce. Ubrzzmo radi a tlak nesto nizi.za sad mi ja samo to nekako slaze. Sa simptomima koje navodi ekipa.Ili to Ili ankcioznost .eto nadam se da Sam ti pomogao bar malo sa Tim odgovorom
Sa pneumotoraxom sigurno ne.

Quote:
body halleck kaže: Pogledaj post
Sasvim je ispravna preporuka za gastroskopiju.
Ne znam, jesi li kad pio kakve lijekove protiv lučenja želučane kiseline? Gastal?
Nije. Em je pretraga indicirana od LOM,em nije pokušana th. IPP,em nije poslala na H.pylori

Quote:
klinki kaže: Pogledaj post
a može li ta bol koja traje biti posljedica pretrpljenog infarkta?! Tj nekakav čudan osjećaj u prsima oko srca,pritisak,osjećaj prisutnosti,knegla u grlu...
Ne. Ergo i EKG su uredni.
hrvoje dr. is offline  
Odgovori s citatom