Pogledaj jedan post
Old 07.06.2009., 22:44   #85
Quote:
svesami kaže: Pogledaj post
glupave ili ne to je argument koji sam čula od svoje ginekologice i od MM koji je terapeut,pa mu vjerujem. i ja sam ga prihvatila kao dobar argument i bome ću ni godinu nakon poroda ovo ljeto opet šetati pločice po plaži!bez dana vježbanja, a nije da sam nekad bila mišićava sportašica.skužila sam tek nakon prvog poroda,tj nošenja svoje bušice 9 mj. da imam uopće mišiće.prije su bili šlauheki i špekec.
samo sam iznijela svoje iskustvo i bezveze mi je da ga nazivaš glupavim.
pa ja sam svoje plocice setala nakon 6 mjeseci i to nema veze sto sam nosila steznik nego jer je to moja konstrukcija

ja ne nazivam glupavim tvoje iskustvo nego teoriju da ce misici atrofirat jer se steznik ne nosi 24 sata....btw: moja teta koja nem atrbusnu maramicu ven na trbuhu ima veliki bruh kojeg se vise nemoze operirat i nosi steznik 2 godine non-stop osim kad spava i nisu joj atrofirali misici.......... jer steznik je pomoc a ne zamjena jer se svima nama ne vracaju misici u fizioloski polozaj istovremeno a dobro se zna kako su doticni misici rasporedjeni u toku trudnoce tj. u drugoj polovici trudnoce
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom