Pogledaj jedan post
Old 04.05.2017., 22:33   #25
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
Pa ni ubojica ne smatra ubojstvo grijehom, kao ni lopov krađu.
Ubojica,lopov,preljubnik, dobro znaju što su učinili kad su ovo učinili,razlika je kad ponove ovo,tada im se taj grijeh počne stapati sa osobnošću da ne vide smisla smatrati ga grijehom(jednostavno ,ovo se zove utišavanje savjesti ili brisanje moralnog kompasa ucrtanog u srce čovjeka)


Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
Možda se poslije pokaje, ali i ponovno oženjen se može pokajati poslije.
Daj malo doradi teoriju, nije ti baš neka.
Ja zaista vidim da ti ,Ne vidiš, razliku ,između grijeha i grijeha koji se ponavlja!

Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
A čitajući Bilibiju nisam baš steko dojam da Bog voli praštati, On je veoma okrutan i nemilosrdan, udara jako i žestoko po svim društvenim slojevima uključujući i malu djecu i briše kompletne narode sa lica zemlje. Veoma je ljut i agresivan, meni se to ne sviđa ne znam za tebe
Ne brini,taj "nemilosrdni" Bog bi tebe ili mene tako "milosrdne", več odavno pukupio s ovog života da je "nemilosrdan" tako kako ti kažeš,ali opet on čeka, i znam da vjerovatno nečeš ovo razumjeti ni prihvatiti, ali mogu pokušati. Katolici shvačaju Biblijske tekstove upravo onako kako ih se i treba razumjeti i jasno raspoznavaju, zašto stvorenje ne bi trebalo optuživati Stvoritelja ,koji stvorenje nije ni morao stvoriti...
__________________
Po pregorkoj muci Isusovoj ,Budi milosrdan nama i cijelome svijetu.
Sveti Bože,Sveti Jaki Bože,Sveti Besmrtni Bože,smiluj se nama i cijelome svijetu.
zoki0307 is offline  
Odgovori s citatom