Pogledaj jedan post
Old 13.08.2017., 09:55   #1472
Blue Lotus, znam, i mene to cudi, jednom sam spomenula frendici jedan mali katalogic sa pidzamama koji je bio uz glavni i ona nije imala pojma o cemu ja pricam. Sto se cijena tice, razumijela bih jos da je u par kn razlika, ali to je bilo 70, 80 kn.. i vise. tako smo se dogovorile da cemo usporedjivati i narucivat jedna od druge ako bude velika razlika. ne razumijem zasto nasa drzava uvijek nabija cijene a imamo najmanje place, to je sramota..

I ja nisam neka koja puno zaradjuje oko toga, bavim se avonom jer volim kozmetiku, krug mojih klijenata stvarno nije velik, to su moji prijatelji i poznanici ovdje, a ni ja nisam bas vrijedna po tom pitanju,da svima guram kataloge (grozna sam u prodaji)... ali uvijek dobijem neki popustic, i zadovoljna sam.

Po narudzbi moram imati 50 Eura prometA; a ako imam manje, onda placam postarinu 4,95 e. ako imam dva paketa istovremeno, tj.ako sam dodavala jos jednu narudzbu, jedan je preko 50 e i ne placam nista, a za drugi cu platiti postarinu iako je naruceno i dolazi isti dan.. svejedno koju adresu navedem, uvijek je tako. Ako vracam proizvod, takodjer moram platiti postarinu.

Za popuste cu ti reci drugi put kad budem gledala u papire, da nesto krivo ne napisem. Uglavnom za narudzbu iznad 50 e se dobija popust od 13 %. I to mi je glupo, recimo kad sam se u Zagrebu bavila oriflame-om, imala sam na sve popust kao njihov distributor. Vrecice i sav materijal moram platiti, osim letaka koje dobijam, testeri se placaju, tu i tamo dobijem neke itd... sto se vrecica tice, ja kupujem one za zamrzivac i u njima dajem ljudima robu, izgleda bas profi, jos tutnem i racun unutra
brauneaugen is offline  
Odgovori s citatom