Tema: Sirova hrana
Pogledaj jedan post
Old 29.09.2017., 21:36   #5961
Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
Općenito se ovdje iznose sulude ideje o prehrani.
Potpuno se slažem; doista, sve što si ovdje iznio o prehrani, a toga je bilo iznimno malo jer ti praktički nijedan post nema veze s temom - bilo je potpuno suludo.

Quote:
Marec kaže: Pogledaj post
Tebi je možda suluda prehrana koji o tome ništa ne znaš i nemaš osobnog iskustva na tom području ali zato stalno o tome pišeš nebuloze kao da si neki stručnjak. Meni je ta "suluda prehrana" svakodnevnica već godinama
Vidiš da čovjek mora naštancati svojih 15 postova dnevno, a fali mu rječitosti i znanja o temi pa zato kopira jedne te iste i iznova i iznova ih copy/paste-a.
To što s temom nemaju nikakve veze, sasvim je slučajno.

Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Kasnije su ljudi krenuli sve i sva smatrati svojom hranom, ooo kako li su pogriješili, a otuda i bolesti i zlo, iz patnje prirode, i naravno fiz., mentalno i duhovno nazadovanje.
Nažalost, ovo boldano vidimo svuda oko sebe.

Quote:
organiceko258 kaže: Pogledaj post
trolovi na temi o sirovoj hrani pričaju protiv. iz dana u dan iz sata u sat. uvijek isto. ko po komandi. ali ne kuže da ih se ne doživljava. ima 3456789 tema na forumu a oni našli baš ovdje. sigurno smo na pravom putu.
Očito ih jako smeta tema i već godinama se živciraju radi nje, ali ipak troše tako puno vremena i energije na nju i na nas. Meni je to iznimno drago.
Definitivno ne postoji bolja potvrda da si na pravom putu nego kad ti totalni analfabet govori da si na krivom...
U znak zahvalnosti, obasut ćemo ih primjerima raznih izliječenja, oni uživaju u tome.

Quote:
Lorelei S kaže: Pogledaj post
Šećer iz voća nije jednak industrijskom šećeru.
Naravno. Nema baš nikakve veze jedno s drugim.
Tko se uopće usudi izjaviti tako nešto, a da ne potone od srama, preporučam mu da mjesec dana najprije jede samo voće, a onda mjesec dana samo šećer.
Neka nakon svakih mjesec dana ode vidjeti krvnu sliku, neka vidi kako se osjeća nakon jedne i druge "prehrane" i neka se prije svega pogleda u ogledalo.
I onda neka dođe o tome napisati svoj 100.000-i post.
Quote:
Lorelei S kaže: Pogledaj post


Lapsus calami
- voće je bogato vitaminima, mineralima, vlaknima i antioksidansima, a ne voćni šećer. Za razliku od jel čistog šećera koji nema ništa od navedenog.
Čisti industrijski šećer nije hrana. To je doslovno obično SMEĆE i OTROV i uopće o njemu pričati je kao da bulaznimo da je npr. pušenje zdravo.
Kome je - samo naprijed!
Ja uvijek svakome želim da se hrani i živi upravo onako kako priča da treba.
Tako ćemo iz prve ruke saznati istinu.
I ja rado jedem upravo tako kako pričam da treba.

Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
Probaj melasu.
Radi čega?

Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Zato što su i kroz povijest, pogotovo zadnjih 200-tinjak godina, a još više danas, kao i ti, postojali ljudi koji su iznosili neistine, podržavajući koorporacije.
Samo ja osobno znam od svojih kolega podatke o pradjedovima stogodišnjacima.
Istina. Npr. kod moje bake na selu (selo od cca 2000 stanovnika) bilo je dosta ljudi koji su doživljavali preko 90 (i baka sad ima 93), nekoliko njih i preko 100, ali ne pamte ni najstariji u selu da je prije netko s 10, 20 ili 30 godina umirao od raka, leukemije ili infarkta dok je to zadnjih 10-ak godina vrlo česta pojava.
Možda zato jer tamo do sela službena i moćna medicina još nije doprla u svoj svojoj punini.

Evo malo o tome kako "manjkava" prehrana sirovom hranom djeluje na organizam.

Quote:
tihi05 kaže: Pogledaj post
Pozdrav ekipo .. nije me bilo par dana... osjecam se bolje nego prije dok sam sve jeo i pio ! sirova hrana mi je sve sve draža...
To nam je svima drago čuti, a možda i neznalice nešto nauče.

Quote:
tihi05 kaže: Pogledaj post
meso nisam ni pomirisao vise od 2 mj....
Nemoj ni probati, siguran sam da ti više ne bi ni mirisalo.

Quote:
tihi05 kaže: Pogledaj post
i da nalazi su mi svi u redu sto se raka kože tiće a i svi ostali .. za sad nakon opercije je sve uredno i cisto - kontrole dva puta godišnje a samopregledi svakodnevno... ako se pojavi kakav novi madež ili neke cudne kvrzice ili linfne otekline odmah se trebam javiti ... ja radim kako mislim da je najbolje za zivot i tijelo a Bog odlucuje o svemu ostalome .. lijep pozdrav
Odlično, baš mi je drago radi tvojih sve boljih rezultata. Samo naprijed!



Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
Eto, internetski znalac za prehranu koji čak ni ne zna što jede.
A zove se Biljka112.

Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
Samo se ti tješi.
Evo ti Biljka, uživaj.

Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Dva mjeseca sam svaki dan pripremala svjezi sok od cikle, jabuka, limuna i mrkve. Nakon toga vadila sam krv i zeljezo je napokon bilo u redu. Pet mjeseci iza tog tretmana jos uvijek mi je bilo dobro. Pa sam jos dva puta pila ciklu po mj dana u razmaku od nekoliko mjeseci. I od tada je krv u redu. naravno, moze uvijek bolje, ali poslije mi se vise nije dogodio takav drastican pad zeljeza.
Sjecam se te godine kad mi je bilo najgore, popila sam to proljece 20 boca kupovnog soka od cikle i nista mi nisu pomogle, sve dok sama nisam pocela cijediti svjezi sok.
Eto, najbolji dokaz kako djeluje sirova hrana, u ovom slučaju cikla i ostali sastojci. Dakle, tablete su nepotrebne jer postoji prirodni lijek.

Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Sada sam frisko presla na bezmesnu prehranu i za pocetak sam super zadovoljna. Vise ne izgledam umorno, niti se osjecam umorno, vise mi se ne spava svako popodne, a spavalo mi se svakodnevno tako da sam jedva drzala oci otvorene.
To je normalno. Tijelo se više ne muči s "hranom" koja mu prirodno uopće nije namijenjena i za koju nije biološki predodređeno (niti ju je samim tim sposobno iskoristiti).
Praktički svi to primijete kad prestanu jesti komade s mrtvih životinjskih tijela.
Obzirom da meso nije namijenjeno čovjeku niti je ljudski organizam prilagođen njegovoj probavi i iskorištavanju, organizam se muči s njegovom probavom te mu probava tog nepotrebnog balasta oduzima puno energije. Upravo zato su "mesojedi" umorni, tromi, bezvoljni i nakon jela sposobni samo za kauč...
Na kraju, kad čak i sama Svjetska zdravstvena organizacija potvrdi da jedenje mesa uzrokuje rak, onda je svakome sve jasno. (izvora ove informacije ima bezbroj)

Ja uvijek kažem da je prava hrana za čovjeka, ona hrana nakon koje kad se najedeš možeš odmah trčati i teško fizički raditi, bez ikakvog manjka energije, umora, potrebe za "odmorom"...a to je upravo i jedino sirova hrana. Tko nije probao, uvijek stigne, tada će moći razumjeti ono što sad možda nije u stanju.

Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Problem je u raznolikosti prehrane koju sada konzumiram, a koje do sada nije bilo.
Svakako. U pravilu mesojedi imaju vrlo uski krug namirnica i jela koje jedu, vrti se stalno 10-15 istih jela i nema neke raznolikosti, čast vrlo rijetkim izuzecima.

Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Medutim, meso mi se vec dugo gadi, kad osjetim one neprirodne mirise iz kupovnog mesa, zgadi mi se cijeli rucak
To je normalno jer niti nije u ljudskoj prirodi jesti komade tijela mrtve životinje. Ja npr. ne smijem proći u dućanu pored odjela s mesom jer mi se želudac okreće od onih "miomirisa".

Ako želiš 100% biti načisto da si razriješila s mesom, pogledaj ovaj dokumentarac, od početka do kraja, bez prekida, bez preskakanja, bez pauze - u komadu.
Znam nekoliko ljudi koji nakon ovoga nikad više nisu mogli ni pomisliti na meso. Zapravo, svi, osim jednog koji je bio slabić pa nije imao snage pogledati do kraja.
Preporučam svima koji žele biti zdravi i ne žele da neko biće bude ubijeno samo zato da bi oni proždrli komade njegovog mrtvog tijela i kasnije to skupo platili bolešću - da ovaj dokumentarac pogledaju do kraja, bez pauze, u komadu.

I za kraj, evo još malo o tome kako cikla liječi rak.
Potvrđeno i znanstveno i iskustveno.
__________________
Odluka je pala - cijepit ću se! Ali preko telefona. Kako nas liječe, tako neka nas i cijepe!
Ibrahim is offline