Pogledaj jedan post
Old 05.10.2017., 21:38   #66
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Onda to nije devet godina cekanja. Ako si ti imala druge veze u tih devet godina.

Formalno ste par 2 godine po ovom što sad pišeš.

Mislim da vam planovi o odlasku van neće upaliti. Čovjek ima OPG tu. A brine i za starog oca, koji će s godinama biti stariji i bolesniji.

Činjenica da bi on svojim starcima rekao da ide u inozenstvo solo da ih ne uzruja je jako zabrinjavajuća.

Možda ne bi bilo loše da se razdvojite na neko vrijeme (prekinete). Da si posložiš u glavi što želiš i da vidiš dal ti je ljepše bez njega i vasih problema.

A i nije mi jasno pristajanje na te varijante i scenarije u kojima ti ne postojiš, u stilu bitniji su njihovi živci i oporuka od tebe.
Mami je rekao da ide s curom, starom ni slucajno. Bez obzira sto je sad u stanju da nakon 2 sata ne zna tko je i gdje je ni tko su ljudi oko njega.
A to sto mama zna ne mijenja nista, jer nije to majka koja ce reci "idi sine, uzmi malo vremena za sebe, budi s curom" nego mama koja se i dalje pravi da cura ne postoji, a i moze se pravit jer se pred njom i ponasa kao da ne postojim.

Sanjam da samo sjedne u taj jebeni auto i dodje i pokaze mi da je u stanju biti tu kad ga najvise trebam, ali shvatila sam napokon danas da se to nece dogoditi. Netko je napisao i bio je u pravu, on me jednostavno ne voli dovoljno za to.
Mozda me voli puno po njegovom osobnom dozivljaju. mozda u nekoj usporedbi s tim kako je volio druge, ali ni blizu dovoljno da napravi ovo cime bi izasao iz zone sigurnosti. A ne moze me nitko uvjeriti da je previse ako zelim da kaze "idem do cure malo".. Ima ih dovoljno, neka se snadju i pokriju. Nije grijeh trazit da odzivis i svoj zivot na trenutak.
Stu Griffin is offline  
Odgovori s citatom