Pogledaj jedan post
Old 05.10.2017., 21:18   #68
Baš je slatko što ste isplanirali sve detalje života uključujući čak i imena djece dok on nije u stanju roditeljima reći da postojiš. Kažeš majka zna ali se ponaša kao da te nema? Ne znam kako uopće ti vjeruješ u ro da ona zna, nije da ste se upoznale i kavu popile. Tek ti je on rekao da ona zna, vjerujem u nekoj od tih tvojih faza kada si pukla pa se sjetila tražizlti od njega neki pomak.
Ova ex za koju sam rekao je bila kao taj tvoj, u razgovorima sa mnom pričala o braku, djeci, koji bi spol ja a koji ona radije dok u isto vrijeme nije bila u stanju majci reći da odjebe od njezinog života i izbora.
I čudila se što ja na te priče reagiram mlako, kako bi drugačije trebao kada sam već tada vidio da od toga svega neće biti ništa jer koliko god se ja trudio isti obrazac se stalno ponavljao.
Ti si malo naivnija, moguće nešto životno neiskusnija pa si popušila tu priču. Tvoj na znak prekida krvari iz nosa, moja je bila suicidalna.
Ali ne možeš s nekime biti samo da ga držiš na životu. Možeš biti samo ako to želiš a oni žele jednako kao i ti.
On to ne želi dovoljno da razbije okove kojima je vezan, ova moja nije željela dovoljno. Zašto tebi treba toliko dugo da to shvatiš jedino je pitanje.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom