Pogledaj jedan post
Old 06.12.2017., 18:44   #6570
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Benny, i da si školovani fotograf, onda bibte pitali koja škola , pa odgovorili ta škola je za kurac.
I da si znanstvenik, onda bi te pitali koliko si znanstvenih radova napisao i kako je to premalo.
I da si napravio znanstvene studije, onda bi rekli da nisu znanstve... itd...itd..
Strah i nevjerica im se uvukao u kosti, pošto su stjerani uza zid, i ne mogu da prihvate kako je sve ono što su do danas učili krivo.
Zato sam bio i odustao. Bilo bi previśe sati uzaludnog truda, a napisali bi to śto jesu.
Ako nekog interesira może otvoriti koju od slika i sam će vidjeti śto sam i ja.

Inaće prije su demaskirali slićne slike NASA ("Zemlje") na YT gdje su takvi oblaci zaokrużeni i numerirani ili zaokrużivani drugim bojama -istom bojom, isti oblaci, to znaći CP.

Specijalno sam iśao istrażivati druge slike (navedene prije), koje nisu s YT nego direktno s Nasinih stranica, kako bih odbacio mogućnost, da ih je netko od internauta mogao retuśirati ili slićno.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.

Zadnje uređivanje Benny : 06.12.2017. at 20:04. Reason: Dodavanje quota Roriona jer nisam vidio da je netko napisao poslije njega
Benny is offline