Pogledaj jedan post
Old 07.12.2017., 13:01   #191
Moja sestrična je dovela muža doma, imali su dijete. Živjeli su s njenim roditeljima, oni na katu iznad, a roditelji ispod. On je u tu kuću uložilo dosta love, provukao centralo grijanje i još štošta.

Za par mjeseci razvod. On jednostavno nije mogao podnijeti tu zajednicu. Dođeš umoran nakon posla, oćeš malo biti sam sa svojom ženom i djetetom, ali punica je stalno prisutna. Pa je dijete dolje s njima pa se gleda tv pa punica peče kolač pa moraju svi sići na kolač. Zamisli, svaki dan prva stvar koju vidiš je punica. Pa mislim, čemu? Koja je poanta toga svega?
Još pogotovo kad dođe dijete pa se i to dijete gleda kao zajedničko...jer kako ćeš zabraniti baki i dedi da provode kvalitetno vrijeme s djetetom, oni u penziji, dosadno im je, a ti si samo par stepenica udaljen...
Ljudi, budite pametni. Osim ako niste taj tip, postoje tipovi kojima to odgovara.

Imam frendicu koja živi kat iznad svekrića i svaki dan je s njima. Ispija kavu sa svekrvom, sade neko bilje zajedno, peku kolače, zajedno kuhaju. Ona baš uživa u tome. Takvoj osobi su sulude ove stvari koje ja propovijedam
Zapitajte se jako dobro kakva ste osoba i prema tome odlučite.
Pjegavi poriluk is offline  
Odgovori s citatom