Pogledaj jedan post
Old 10.12.2017., 18:11   #440
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Da li ti to radiš? To ima šansu da prođe jedino ako je zbilja spontano, i ako voliš i znaš plesat na tu gay muziku koja se obično pušta u klubovima.
Da to radim, ne moras uopste znati nista specijalno plesati nego kao i drugi ljudi sto plesu, vecina ih nema nikakvoga pojma o plesu nisu sigurno nikakvi profesionalni plesaci

Takve stvari nisu spontane, pusti se takvoga razmisljanja. Uvijek neko prvi napravi neki prvi korak, nepoznati ljudi ne pocnu "spontano" plesati zajedno sami od sebe

Ako ne znas kako ces, kada pleses u blizini neke cure i ona je okrenuta prema tebi samo joj pruzi ruku

Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Mene ako tako nešto kažem većinom blijedo gledaju, kratko odgovore ili se pogledaju i smijulje ili izignoriraju.
E ne znam zasto nam je drugacije iskustvo. Nisam u nekoj stranoj zemlji.
Odprilike kao sto rekoh svaki drugi put ce odgovoriti i pocet ce konverzacija. Kada ne odgovore onda blijedo gledaju, ignorisu ili kazu da nisu za pricu / upoznavanje i sl.

Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
jel zato što ih nisam dovoljno "zakačio" da nastave priču sa mnom, ili jer očekuju da bih se trebao još malo potrudit, ili jer ne znaju ni same što bi rekle, tj. nisu ni same dovoljno komunikativne (pretpostavljam da je u najvećem dijelu to), ili zato jer me ipak prepoznaju kao "uletavača", ne znam.
Pa naravno da ti moras uglavnom voditi 90% komunikacije na pocetku. I meni kada poslije recimo pitanja kako se zabavljaju veceras kada odgovore super ! a ti ? i ja im odgovorim poslije toga bi zamrla konverzacija da ja ne nastavim pricati
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom