Pogledaj jedan post
Old 11.12.2017., 23:01   #8545
Quote:
Madrono kaže: Pogledaj post
Pusti statistiku . Ja ti kazem da je Oblak ubjedljivo najbolji igrac Atletica ove sezone i covjek koji od svih igraca najvise doprinosi .
aha. Dobro ako ti kažeš jaro da je ubjedljivo najbolji. Pustiču statistiku i činjenice

Quote:
On svojim odbranama prikriva ranjivost u odbrani . Ne moras ici previse daleko u proslost da vidis da je samo protiv Sociedada skinuo par cistih zicera .Atleticu je nekada bila naucna fantastika uputiti jedan sut prema golu. To nije ni izbliza dobro kao nekada. Da jeste ne bi Cholo igrao kao jucer sa sestoricom u zadnjoj liniji . Jasno je da kompletnu zadnju liniju cine sada veterani,a Godin sam je u velikom padu forme vec dvije sezone. Barca je losa i izgubila je svoj identitet sa Valverdeom .
te priče kako nas Oblak čupa i svojim intervencijama maskira odbrambene nedostatke me podsiječaju na negdašnja štrapanja maloumne madrilopitečke štampe kako nas samo Kurtončeve obrane/Kostuljini golovi/igra iz prekida drže na vrhu. Toliko ti smeta skupljanje bodova Cholovim stilom da češ prigrliti diskurso takvih spodoba?

Oblak je protagonist ove sezone, dobro brani. Protiv Reala nas je držao na životu, protiv Karabatka pak primio gol iz jedne od rijetkih situacija kad su kavkaski čobani došli pred gol. Ima boljih i lošijih dana, kao i ostali. Nekad spasi golman, nekad Saul donese preokret, nekad izgubiš kad ne zaslužuješ, nekad dobiješ iako nisi napravio ništa, na kraju se sve to iznivelira i nogometni bogovi daju svakome ono što je zaslužio svojim umiječem, radom i znanjem. A mi smo kad se pogleda dosadašnjih 15 kola zaslužili biti neporaženi, treči iza Farce i Valencije i eliminisani iz LP-a, ali živi u tri takmičenja. Bez pojačanja, penala i opipljivog doprinosa na papiru najboljeg igrača. Factz. Slijede bolji dani


kako god, evidentno je da vibriramo na različitim frekvencijama, ja optimist, ti odlučan nači dlaku u jaju. Nema smisla dalje, vjera ti je slaba. Svejedno, živ i zdrav bio
__________________
Weakness is sickness

Zadnje uređivanje Byron M : 11.12.2017. at 23:17.
Byron M is offline