Tema: Opel Omega
Pogledaj jedan post
Old 10.08.2006., 17:53   #8
Quote:
getriba kaže:
e taman ja mislio otvoriti temu na omegu )

rocco vidim da si je ti imao... baš mene interesira ista ta omega B sa 2.5td motorom! Gledam baš, i nikako mi jasno zašto tak gube na cijeni, eto osim zbog hrđe..
Kolka ti je bila potrošnja? Jel ta omega s pogonom na stražnje kotače ili..?
Ja gledam baš ove godine 95-96 za oko 4K Eura...
Pa ajd ako ti je nije teško napiši još koju o omegama, standardni problemi, šta pazit i sl!
Fala!!!

auto ima 130kw. ima stražnji pogon ali dobro leži na cesti. s njom sam vata 170 bez najmanja problema a moga sam i više samo šta nisam tip koji jurca iznad 170-180.potrošnja se krece oko 9-10.na onom malom displeju ti pokazuje momentalnu potrošnju i sveukupnu. meni ti je pokazivalo po gradu da mi guta 9 i po litara i to kad mi je otišla grana.s obzirom na to koliko je auto, skroz malo troši. uglavnom auto za putovanja šta meni triba.
ja ti nisam ima nikakvih velikih problema sa njom tako da ti ne bi znam na šta posebno treba pazit. osim te karoserije auto mi je bilo super. uzmi ful opremu -i ja sam je uzea- i zaboli te kita.
šta se tiče da im pada cijena, to ti ne znam zašto. znam samo da u njemačkoj dosta cijene to auto i da unatrag par godina ih se i nije puno prodavalo.
ako je uzmeš neceš požalit . za 4 soma možeš i nac nešto dobro. eto i ja gledam da opet uzmem omegu (mislim se izmedju omege i lagune) samo šta ce o lovi ovisit dal cu uzet ovu novu omegu ili cu se opet vratit na B model
rocco-spalato is offline