Tema: Mijastenija
Pogledaj jedan post
Old 19.03.2012., 17:02   #946
pitanje je dal imaju nasi doktori za to sve volje ta da li nekolicina njih zeli isto sto i mi da nam pokusaju pomoci sa necim drugim,jel je kod nas sve to tesko i zahtjevno.ja jedino znam da nasi doktori kaj se tice mijastenije imaju tri puta godisnje te nekakve seminare ucenja saznanja van hrvatske,za sada znam da su bili u francuskoj srbiji italiji te spanjolskoj,sve je to skupo a to im sve mi placamo.problem je kaj svaka bolest napreduje jako brzo pa nekima i nema lijeka,a za neke ni ne znamo kak i zakaj dojdu te ih je tesko lijeciti,pa smo svi mi na neki nacin ljuti i bijesni na sav taj nas sustav,pa ne mogu ni oni tak brzo pronaci neki lijek koji bi nam odgovarao ili nas izlijecio.nije ni njima jednostavno bas al kad je covjeku dobro onda ih nije briga a kad im je lose koma onda je panika al ne kod svih neki doktori se zele zalagati za tebe a vecina njih nece.cinjenica je da su oni po nekim pitanjima nemocni ali da se svi malo potrude oko svega bilo bi ja mislim bolje i nama i njima.to je sve jadan krug koji veze jednu stvar na drugu i tak redom.ja sam mislim i prije to rekel da kod nase bolesti je problem kaj se ne zna kak bumo za par sati funkcionirali ili sutra ili koji drugi dan te kak nam bude to je to kad ona ima uspona i padova velikih.

ja se slazem sa vama kaj se tice ovoga kaj ste rekli al opet da li nam oni znaju nesta vise rec ili lijecit s necim drugim,pa ne bumo opet bili pokusni kunici kad na svaki organizam lijekovi svi ne djeluju isto,nekome pase dvije vrste nekome nijedna nekome saka tableta itd.tak da su mi svi doktori razlicitih misljenja kak jen veli treba operirat timus a drugi veli ne treba treci veli vi bez njega nemrete ma dajte steram vas sve na ......... i sad mi neka bumo pametni.njima je lako reci JA MISLIM ma poserem se na to ja mislim,pa reci jel treba to vaditi van ili ne kaj zmisljaju toplu vodu,a valjda bu bolje jednog dana.
darijomeko is offline  
Odgovori s citatom