Pogledaj jedan post
Old 25.08.2010., 22:21   #75
Dexterica: smatram da trebaš išamarati bilo koga tko dira tebe ili tvoje dijete. A uostalom, hvala bogu da se znaš tuće. Vjeruj mi da će ti to itekako dobro doći u životu. Ne zbog vještine u borbi, nego zbog samopouzdanja.

Moja su iskustva slična tvojim, što se tiče profesora. Moja mama se zakačila sa profom iz matematike, pa me ova znala maltretirati. Na primjer, izvela bi 3 učenika na ploču i da la im 3 identična zadatka, svakome po jedan, da riješe. Onda bi izvela mene na ploču i dala bi me neki zadatak koji nije baš imao previše veze sa onim što smo radili, a naravno ona se potrudila da mi da zadatak koji ne mogu riješiti. Kasnije je to koristila kao izliku da mi daje loše ocjene.


Miljenka: takvi ljudi su uvijek govna, bez obzira na spol, godine, religiju boju kože ili bilo što drugo.

Moji starci su mi također tupili gluposti tipa "ma pusti to, bili ste klinci, sve su to bila dječje igre". To mi vrijeđa inteligenciju zato jer znam da oni znaju da to nije bila baš dječja igra, a misle da mi takvim razmišljanjem pomažeu...žalosno, krajnje žalosno, kad ti čak i roditelji seru, a ti prolaziš kroz pakao. Vjeruj mi, sve mi je jasno.

Iskreno mi je žao što je bilo tko prolazio kroz ovakve stvari, a to samo zato jer je drugačiji.
Freelancer77 is offline  
Odgovori s citatom