Tema: Crysis 2 [*]
Pogledaj jedan post
Old 22.01.2008., 02:26   #16
Pazite što sam dobio na pm zbog posta na ovom topicu, to je poslao stanoviti tiger ace:

Da vidimo, tvoje je misljenje da je u CRYSIS fizika smjesna, da je umjetna inteligencija i multiplayer na nuli. Moje je misljenje da si ti glup ko kurac !!!
Ajmo usporediti COD 4 i CRYSIS !!!!

1. Umjetna inteligencija : u cod 4 likovi se doslovno naseru pred ciljnik ili se stanu nasred ulice i cekaju mesiju !!! CRYSIS likovi se sakrivaju, okružuju te, ili bjeze ako skuze da si nadnaravno jak !!!

2. Fizika: u cod 4 je nema,stvari su tako dobro spojene da ih nebi odvojio ni nukom !!!
Crysis ne samo da se lišče miče u skladu sa vjetrom, i da mozes unistit skoro pa sve, razbacat, usitnit i iskoristit kao zaklon ili oruzje !!!

3.Multiplayer : o tome ni nezelim pricat. CRYSIS ima puno bolji, zabavniji i grafički atraktivniji multiplayer za razliku od cod 4 koji se moze opisat kao puko govno.

Ukratko CRYSIS je puno realistićniji od cod-a 4 u svakom pogledu. A pogotovo u grafici i igrivosti, cod 4 izgleda kao prealfa verzija nitendo igre !!!

PS. Ispricavam se zbog uvrede ali me zivcira kad ljudi nemaju pojma o cemu govore !!!

obožavam kad mi se takvi kreteni ničim izazvani javljaju, živio
Mulelele is offline  
Odgovori s citatom