Pogledaj jedan post
Old 27.05.2008., 14:41   #13
Quote:
cvijetić kaže: Pogledaj post
dobro da niste naručili.ja sam isto mislila naručiti ali onda smo u jednom adaxu saznali da bez obzira što bi naručili bijeli, oni nisu sigurni da li će im poslati bijeli ili neki drugi i kad. tako da sam ipak naručila u sloveniji. došao je 150 eura i ddv je bio oko 30 eura. znači 120.
Ja sam mislila opremu za dijete kupit pred kraj i dobro da nisam.
Sad mi je pun k svega, jedva se krecem a i sve se mora naručit ili čekat.
Isto je bilo s kolicima u Chiccu, dosla nova posiljka i odmah smo ih uzeli. Oni ne znaju kad ce im opet doc.
A da ne spominjem da svega ima 1 ili 2 artikla u ducanima, a ako ne zelis kupit nesto već izloženo i nevjerojatno prljavo, mozes se slikat (prvenstveno mislim na Turbo Limač i njihove prljave izložene krevetiće i komode) Ak nema u skladištu zapakirano -doviđenja! kupila sam u TL putni krevetić, lijep je i super je cijena, ali izloženi je bio pun crnih fleka i otisaka prstiju - nisam imala namjeru kupit takav i onda ribat tu tkaninu...

Tako da smo sve pokupovali dok sam bila u 6.mj trudnoce, te veće stvari,a ostalo smo malo kasnije.
Moj savjet - nemojte čekat zadnji čas jer postoji šansa da ćete morat odabrat nešto što vam i nije prva opcija (ili je stajalo izlozeno dugo vremena)
hani-bani is offline  
Odgovori s citatom