Pogledaj jedan post
Old 20.03.2011., 20:56   #15
Arrow slabost i mantanje

zivjela sam pod konstantnim stresom dugi niz godina ali sam to sve skupljala u sebi i normalno podnosila,,,sad svatam neke stvari koje tad nisam vidjela a to je da sam se polako pocela zatvarati u sebe slabo izlazit,,zakljucavati kucu da mi tko ne dode i plakati iz cista mira,,,sad vidim da je to problem mada sam mislila da je to normala,,,,i jednu noc mi se iz cista mira desilo da bukvalno umirem,otisla sam u hitnu rekli mi da idem kuci da popijem kamilicu i to je to ,,,poslije sam saznala da je to bio panicni napad i da je moralo kad tad to puknuti iz mene ,,e od tada moj zivot prestaje od tada sam provela mjesec dana u placu kojeg nisam mogla zaustaviti suze su same tekle i nisam skoro pa mjesec ni spavala kako treba hodala sam ko zombi,jer sam se nadala da ce mi se opet to nesto ponoviti i da cu umrijeti,,,vadila sam sve nalaze otkrili su mi urodenu aritmiju,,,e sad osluskujem srce,mjerim puls,pritisak,i ocekujem nesto da mi se desi,,,svi ostali nalazi su ok osim malo oslabljenog protokakrvi u mozak,,sto je moguce da je i od kraljeznice,,,,e sada moj najveci problem je vrtoglavica i slabost u tijelu koja je konstantna,,nemam nogu,moram se pridrzavati za nesto da neupanem,,stalno imam osjecaj vrelin epo tjelu,grcenja,kocenje,,a u glavi haos zivi,,,pijem AD i malo manje me strah smrti ali ostali simptomi su i dalje tu,,,,mene samo zanima da mi neko kaze jeli ovo sve psiha ili pak imam neku bolst koja mi sve to radi jer neznam kako dalje,usput imam 22 godine,,sorry na preopsirnom postu ai neznam kako dalje

Zadnje uređivanje Whereabout : 21.03.2011. at 04:10.
dodik.dalibor is offline  
Odgovori s citatom