Pogledaj jedan post
Old 07.10.2013., 18:00   #61
Draga Katarina7...evo napokon opet jednog sna koji je ostao u jasnom sjećanju
...hodam ulicama i pratim nekoga (nažalost,nemam pojma koga) ali osjećaj je definitivno da nekoga pratim...jedino znam sigurno da je u pitanju ženska osoba...put me vodi uskom ulicom te ulazim u staru, oronulu zgradu.
Zgrada je ruševna, voda kapa sa stropova, zidovi su tamni, mokri i uništeni.
Dok tiho promatram strašno stanje te zgrade, krajem oka opazim da žena koju pratim i koju želim uloviti izlazi kroz stražnji izlaz navedene zgrade.
Brzo se uputim u tom smjeru, međutim dok sam došla do tamo i izašla na ulicu...ona je nestala.Imam jaki osjećaj da mi je promakla i da nema šanse da je više nađem na ulicama grada, te odlučujem vratiti se u tu ruševnu zgradu....
...tamo susrećem nekolicinu ljudi.Svi su mi nepoznati....i oni se čudom i u tišini vrte u njoj, razgledavaju je i komentiraju njezino stanje...
...napokon odlučim otići i izlazim na hodnik u koji sam i ušla na početku, ali primjećujem da se u njemu više ne nalaze pločice na podu...već se odjednom stvorio pijesak (onako sitni, sivi...cementni)..
...sjećam se samo da iako se pod u međuvremenu promijenio, prostorija je postala malo svjetlija....ali odjednom ugledam ogromnom škorpiona koji kreće prema meni....mičem se ...pokušavam ga izbjeći i trčim na drugu stranu...on i dalje ide za mnom...ali samo prođe bočno pored mene i prati moje pokrete...uplašena sam...znam da ide baš za mnom...opet se vraćam u unutrašnjost zgrade.Kada mi se koliko toliko vrati hrabrost....odlučim se vratiti u taj početni hodnik da vidim da li me taj ogromni škorpion i dalje čeka.Međutim, nema ga više....ali je iza sebe ostavio svoj jasno vidljivi trag u pijesku....perfektan obris škorpiona.
kraja sna se ne sjećam...mislim da izlazim iz kuće nakon dugog promatranja otiska škorpiona u pijesku...
...ne znam da li je bitno napomenuti da imam prijatelja koji je škorpion po horoskopu...ne znam da li je bitno to ti napomenuti...ali kada sam se probudila od tog sna...on mi je prvo pao napamet da je škorpion zapravo predstavljao njega.
...evo to je taj san
unaprijed ti zahvaljujem na odgovoru...dear katarina7 i sa nestrpljenjem očekujem još jedno tvoje tumačenje.
Allie is offline  
Odgovori s citatom