Pogledaj jedan post
Old 08.10.2013., 14:50   #68
Quote:
donna-lolita kaže: Pogledaj post
dragi moji evo prije nesto manje od godinu dana sam stavila ovaj san** u nadi kako ce mi netko pomoci sto bi znacio posto me bas potresao koliko je bio ziv..
i ovih dana mi se dogada to da sam upoznala slicnu osobu koja je doktor,koja odlazi u teretanu(u snu je muz dosao na porodjaj ravno iz teretane) isto kao sta je i ovaj iz sna..slicnog izgleda osim boje kose nije jos prosijedi jako jako je njezna i draga osoba kao i muz iz sna.
on je osoba koje je meni bila tako blizu nekih 3 km a ja je nisam niti poznavala.upoznali se nedavno na neobican nacin..
DA LI BI TAJ SAN IMAO NEKE VEZE SA OVOM OSOBOM I MOJOM BUDUCNOSTI???

** "ljudi moji evo vec drugi ili treci puta isti san..ok skoro isti..nisam prije obazirala se na to jer san kao san ali mi je frendica stavila bubu u uho da kada je ona to sanjala za 2mj je saznala kako je trudna..i jos mi se smije jadnoj
uglavnom nesjecam se svega ali u snu sam udana i imam krasnog muza.doktora..i trudna sam .pred porod.rađam i porada me muz doktor nedugo nakon toga ja opet trudna ali mi nema muza kasni naravno hehe i hoce me poroditi doktorica..ja vicem cekaj sine nemoj jos..i umirem od bolova (mislim da sam se i vozila u autu u jednom dijelu) dijete hoce van a ja urlicem gdje mi muz dovedite mi muza..doktorica naravno bijesna jer vec radam a ne zelim nju i evo moga muzica, oka moga, trci on lijep uspuhan oko 35 god crnkasti prosjedi visi u sivoj trenirci i torbom..ja rodila i drugu bebu ..i mi valjda zivjeli sretno.probudila se sva u soku jer su osjecaju iz sna..mirisi dodiri sve kao da sam to prozivjela u javi..nestvarno nesto...
sta to sada znaci..cemu trudnoca i muz i drama..nisam udana nemam djece..mlada sam jos hehe :P nedam se"
__________________
snovi su ponekad i vizionarski. moguce da si u snu vidjela jednu verziju vlastite buducnosti, odnosno linije po kojoj se trenutno kreces. Pogotovo ako ima naznaka u realnom zivotu (budnom stanju) koje to potvrđuju.

cini se da to doista jako zelis, o cemu govore i emocije u snu.
landon is offline  
Odgovori s citatom