Pogledaj jedan post
Old 20.08.2017., 15:29   #89
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Zašto ne koriste bolje kamere, mislim ove monokromatske jel to crno bijele, zaš ne u boji ?

Obožavam gledati fotografije svemira i planeta, ali ne i te sa dodanim efektima i bojama.
Što realnija to se meni osobno više sviđa.

Isto mi je sa dokumentarcem o Amazoni.
Nisam bio nikada tamo, ali dobar dokumentarac, snimljen profesionalnom kamerom, mi daje doživljaj(u neku ruku, naravno ne potpuno) kao da jesam.
No crtić o Amazoni mi neće stvoriti taj doživljaj.
I ja isto tako obožavam gledati fotogragije svemira i planeta. Baš zato sam i ljut jer ovi iz Apollo misije mi nisu iz 6 misija i 3000 fotki i milione metara video trake donijeli - ništa od toga. Nisu snimili niti jednu zvijezdu debilno se izvlačeći da nisu imali prilagođene blende (6 puta), da je bio dan, da je ovo, da je ono. Otići na mjesec i ne donijeti ništa od toga je isto kao i otići u Pariz i ne snimiti Eiffelov toranj ali zato donijeti iz Pariza 3000 fotografija samog sebe kako skaćem po nekim parkovima a iza leđa - šuma. Ili otići u Napulj pa ne snimiti Vezuv i grad nego......sebe kako skaćem po rivi, a iza leđa - more. I to isto na 3000 fotki....Jao, Jezuš Marijca se smiluj.
bonecrusher is offline  
Odgovori s citatom