Pogledaj jedan post
Old 09.09.2017., 09:53   #43
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Neki ljudi koji to malo detaljnije istražuju i time se bave reći će da je stvar u energiji, kurcu, palcu. Postoje tehnike koncentracije i prepuštanja i puno puta sam doživio da u sexualnom odnosu tijelo nekontrolirano vodi svoju politiku a um se otisne van doživljaja tijela na neko sasvim drugo mjesto. Na platou osjećaj užitka je jako visok, uz sve one popratne posljedice svojevrsnog transa, isključivanja osjetila naročito osjećaja boli, isključivanje općenito svjesnosti, ostaje samo goli užitak u svom najprimitivnijem obliku koji nadire u valovima sve dok te orgzam ne ispali u neko sedmo nebo gdje potpuno nestane svijest o bilo čemu. Vraćanje u realnost nakon toga može biti nagla i bolna, a može biti jako spora i predstavljati ponovo jedno nekontrolirano nadnaravno iskustvo u kojem nemaš osjećaj nad suzama, osmjehom, disanjem, i slično...

Sad ja sam godinama bio ovisan o takvim iskustvima ali s vremenom su se desile neke promjene gdje više nisam mogao ući u psihofizičko stanje potrebno da to proživim. Prije sam mogao doživjeti orgazam koncentracijom i maštom bez ikakve tjelesne stimulacije danas nema šanse. Načito je to teško sa partnerom, niti ljudi znaju o čemu pričaš niti što bi trebali doživjeti pa sex bude klasični sex nakon takvih iskustva nekakav kompromis ali što ćeš...U svojim tadašnjim sexualnim iskustvima i istraživanjima kroz 10+ godina u prosjeku trošio i po 3,4 sata dnevno, i tako svaki dan a to je jako mnogo vremena, svašta se tu proživi...sada bih tadašnji jedan minut mijenjao za sadašnjih sat vremena al što ćeš...

Sve sto si opisao bilo je i kod mene
Na zalost, kako sam vec rekla, moj partner je inhibiran, gotovo asexualan i ja sam polako morala odustati ..za sad..
Tako je kako je
utisana is offline  
Odgovori s citatom