Pogledaj jedan post
Old 22.11.2006., 16:33   #17
[paranoid]

Ne, ne, ne... El Tomo, Endimion17, kumek, ostali "znanstvenici". Zaista ste vec dosadni s tim svojim "poznavanjem istine" i "znanstvenim radovima" i ostalim zatupljenim idiotarijama. Znate sto je najtuznije? Vi mislite da su procitane knjige plus na vasoj intelektualnoj sferi, ali pazite: citanjem tudih budalastina samo cete zamutiti vlastitu auru. Bilo bi vam bolje da malo promislite o stvarima, a ne da samo citate radove kojekakvih "znanstvenika".

Razmislite malo. Voda se sastoji od tri materijalna entiteta, zar ne? Znam da ih ljudi nazivaju "atomi", ali osobno mi se gade ti nakaradni nazivi samozvanih "strucnjaka".
E sad, svaki materijalni entitet titra u svojoj vlastitoj mini auri energetske individualnosti. Svaki moze evaluirati energetski broj u deset na stotu razina za svaki elektronski entitet. Vi jadni znanstvenici koji jedva grebete po povrsini pricate o nekakvim energetskim razinama, o ljuskama ili kojecemu. Ne znam sto zelite s tim, nemam vremena za te gluposti. Ja i sam mogu doci do SVOJIH odgovora. Ne treba mi nitko soliti pamet. A tako bi trebali i vi, pa bi mozda covjecanstvo napokon krenulo putem osvjestenja.
Posto se voda sastoji od dva vodik i jednog kisik stanja, ona ima energetski broj ukupno osamnaest puta deset na stotu. To je MEMORIJA VODE!!!! Posto su tu dva vodik stanja, ukupno tri materijalna entiteta, a vodici cine medusobno kut od tocno 120 stupnjeva, sto je tocno trecina kruga, voda ima savrseni omjer od dva puta tri puta tri jednako OSAMNAEST, sto je upravo njen energetski broj!!!!!!

Voda konstantno skuplja svo znanje covjecanstva, a kada ga skupi do kraja, covjecanstvu ce doci KRAJ!!!! Vlade zapadnog svijeta to znaju, ali ne djeluju protiv toga jer je voda u njih poslala svoje NAJUSPJESNIJE MOLEKULE, koje u potpunosti kontroliraju sve sto oni rade. Zato na nijednom skupu necete vidjeti da vladari zapada piju obicnu vodu. Njima se uvijek posluzuje flasirana, SPECIJALNA voda!!

Protiv ovoga se moramo boriti, jer nam inace NEMA SPASA!!!! Srecom, postoji nacin i to jednostavan. Trebate uzeti kruzni komad cistoga stakla, jer je staklo u savrsenoj ravnotezi s vodom jer imaju neke jednake odlike koje necu sada izlagati jer ne zelim da dezurni "znanstvenici" skrenu raspravu.
Na tom staklu trebate napraviti sesterokraku zvijezdu trostrukom linijom. Tako ce ukupan broj ravnih linija biti sest puta tri jednako OSAMNAEST, poslagano u Davidovu zvijezdu koja se od pamtivijeka koristi za OBRANU OD VODE. MAterijal mora biti BAKAR jer on ima 29 materijalnih entiteta i zato voda na njega ne moze utjecati nijednim od BROJEVA VODE a to su dva, tri, sest, devet i osamnaest.
Samo voda koja cijelu noc provede na ovakvom stalku se moze piti jer je ona OCISCENA i izbrisana joj je memorija.
Protiv vode u zraku se treba boriti takoder. U sobi u kojoj dugo boravite morate na svaki zid postaviti TROSTRANU PIRAMIDU. Pogledajte oko sebe, koliko vas zidova okruzuje? Cetiri sa strana, strop i pod, ukupno sest. Trostrana piramida na svakome, sest puta tri jednako OSAMNAEST!!!!!!!! Piramide isto moraju biti BAKRENE!!

[/paranoid]

Wow.... dobar sam
The_Equilibrist is offline  
Odgovori s citatom