Tema: Djevica
Pogledaj jedan post
Old 09.07.2007., 00:24   #45


Pošto sam ja, Djevica, također u vezi s Rakom...
Po meni je ovo jako skladna kombinacija, ne samo što su ta dva znaka u skladno aspektu sekstila, nego iz više razloga: Rak je osjećajan, brižan znak kojem treba oslonac, potpora. Djevica tu ulazi kao sjajan igrač jer je razumna osoba što ju čini čvrstom. Koliko znam iz svoje veze, tu izbijaju male svađe kada Djevica ne izražava dovoljno svoje emocije. Rak se može osjećati kao obična budala jer želi nježnost i ljubav, stalno izljevanje naklonosti - kao što to i on radi. Ako se u početku to ne riješi, može biti stvarno problematično kasnije. Iz mog iskustva, čak iako sve sam to objasnila ovom Raku, on s vremena na vrijeme ponovno ispituje treba li smanjiti izljeve ljubavi, što radi pogrješno, imam li što za reći i sl. Sve u svemu, mirna veza između dva mirna znaka. Sve se svodi na brigu jedno za drugoga. Samo je problem u tome što Djevica svoje izljeve ljubavi ne iskazuje na nivou riječi, ali to ne znači da ih nema. S Rakovima treba strpljenja, pogotovo što ne zaboravljaju prošlost.


Eto, nešto iz mojeg iskustva. Koje inače nije veliko, ali ...eto. Ali da analiza bude prava, za to treba pogledati dublje u sinastriju, kompozit/davison... =)

Zadnje uređivanje Magha : 09.07.2007. at 01:35.
Magha is offline  
Odgovori s citatom