Pogledaj jedan post
Old 09.02.2008., 11:18   #2413
Quote:
sweet kaže: Pogledaj post
iwchi, ti si bila na konizaciji? i šta poslije toga? jesi se onda riješila svih briga oko hpva? i jel boli sam postupak mislim, meni je bolno i kad stavi onaj "metalni kljun" hehe, kak se već zove, da uzme bris jel... to što si u tom ukočenom položaju neko vrijeme, a pogotovo ako znam da se ne smijem micat da on ne bi zeznuo, uf...

uh, a nisam ja jos gotova s tim, al najvise svojom krivicom

konizacija je bila pokazala CIN I..napravila sam samo papu nakon toga koji je bio ASCUS..i onda sam stala
trebala sam prije Nove godine jos do njega, al me ono jednom iznenadila menga na putu za Zg, i kasnije nikako da uhvatim vremena..

nadam se krajem 2. ili pocetkom 3.mj da cu opet skociti do Zg, da vidim sta je sad..

e, jel zna mozda netko radi li Ljubojevic subotom ujutro? preko tjedna sam u takvoj guzvi da jednostavno ne stignem otici a trebala bi

a sto se tice same konizacije, pa nije da ne boli, al fakat nije nis strasno..sutne ti opet par injekcija
ja sam svejedno jedno 2 puta malo "poskocila" jer sam osjetila da boli al nije nista prestrasno..u biti sam ocekivala da ce biti puno gore pa je na kraju ispalo super
__________________
I need your lovin' like the sunshine..cvrcak raste
iwchy is offline