Pogledaj jedan post
Old 14.07.2012., 18:08   #9
Quote:
sper kaže: Pogledaj post
koliko kilometara predjes, koliko je auto preslo?

benzinac ce ti sigurno dosta trositi po gradu, iako taj model kao manje trosi ali grad je grad... samo ako ne prelazis puno, onda to nije ni vazno toliko.

auto inace samo po sebi je dobro.. nek ti kolege koje prate VW kazu jel ima taj 1.4TSI problema ili ne.
Mjesečno pređem maksimalno 1000 km. Ja mislim da sa tom kilometražom i nije tolika ušteda dizel vs benzin. Sad kad se sjetim koliko sam skuplje platila golfa 1.9TDI prije 5 godina, te kad uzmem u obzir koliko su cijene u međuvremenu pale - da sam sve to znala kupila bih tad benzinca i čini mi se da bih manje izgubila. Zato se sad mislim, nemam previše iskustva sa benzincima mada sam relativno kratko vrijeme prije ovoga vozila jednog seata 1.2 benzinca, ali bio je loš pa sam ga brzo prodala.
Quote:
hasnfefer kaže: Pogledaj post
malo sam bacio oko na strane forume. 1.4 TSI 90 kw (122 KS) se na više modela palila engine check lampica. kako su još bili novi išlo je pod garanciju, pisalo je da su morali mjenjati pumpe goriva. Osim toga spomenuli su da ga guši klima, i da se ne ponekim modelima javio problem sa lancem.
Ovo što čitam je zaista pre, preskupo!!! Znači, obratiti pažnju na pumpe goriva.
Hvala ti.

Oprosti, ali ne shvatam ovaj dio sa lancem - koji lanac? Ipak sam žena, ne razumijem se baš.
Paradisaea is offline