Tema: Atlas
Pogledaj jedan post
Old 24.01.2009., 00:56   #69
Thumbs up

Bijasmo i mi (prijateljica, moj jednogodišnji sin i još njih nekoliko) 2007. u 9. mjesecu namjestili Atlas Profilax metodom. Ja imam izvrsno iskustvo, uslijedile su velike promjene, mada sam radila i mnogo drugih stvari...
Prijateljica i dalje osjećala iste tegobe, pa je otišla sada u Siječnju kada su imali tečaj i pravila se da dolazi prvi puta . Dakle, Atlas joj je bio jako iščašen-luksiran, iako su oni TVRDILI da je to apsolutno NEMOGUĆE! Tada je rekla istinu, na što nitko nije reagirao (bio je prisutan i tvorac-gosp. Schumperli) Zaključak je bio da joj 1. puta Atlas nije bio zapravo namješten (kad se namjesti, to je doživotno), da su radili sa starim aparatima. Sutradan sam i ja došla na provjeru (znali su za mene). Sam gosp. Schumperli utvrdio je da mi je Atlas u perfektnom položaju (?) Pitanje je koje si postavljamo i ja i ona i još mnogi koji su imali i imaju povjerenja u metodu - da li bi moj Atlas bio perfektan da sam se pravila da dolazim prvi puta.
Anyway, greška se može dogoditi, pa tako i njima koji su tada bili vrlo neiskusni terapeuti - tek su završili tečaj kad smo im 2007. došli pod ruke. U metodu vjerujemo, postoji već 15 godina i bilježi zavidan broj izlječenja.

Ako ima netko tko bude išao na provjeru već namještenog Atlasa - incognito - molim da objavi svoja iskustva.

Hvala i pozdrav svima!

Zadnje uređivanje orion uma : 24.01.2009. at 01:01.
orion uma is offline  
Odgovori s citatom