Pogledaj jedan post
Old 13.06.2007., 13:24   #4
Probala sam razgovarati sa mužem, ali je taj razgovor doveo do jedne tako konkretne svađe da je bilo milina čut. Uvrijedio se na mene jer da ja smatram da je on nesposoban rješiti problem sa srednjim sinom. Pitala sam ga da li misli sam nešto poduzeti ili da ja poduzimam, pa mi je rekao da mi neće reći šta će poduzeti. Ja ne bi htjela ići preko njega, ali ne bi htjela ni da dripac tuče moje djete. Smatram da je to nedopustivo i da otac mora objasniti svom srednjem sinu da je njegovo ponašanje nedopustivo. Ako sada tuče 4 godine mlađe curice, šta će biti poslije? Tko će doći na red, njegova mama ili baka?
Ja sam ga tražila da se porazgovaram ja s njim , ali se dripac izgleda skriva od mene. Starijem bratu je objasnio da ju je istukao jer da ga je "isprovocirala". Cijela provokacija sastojala se u tome šta je nekome u društvu objasnila da je njezina mama udata za njegovog tatu, što je njemu silno zasmetalo.
Ja znam da je on silno ljubomoran i da ne može prihvatiti razvod i ponovni brak svog oca, ali njegov se otac razveo prije 9 godine, a mi smo u braku 5, što znači puno prije mene. Zar 9 godina nije vrijeme da se preboli razvod? Zar dečko od 19 godina koji ima svoj život, svoju curu, svoj posao ne može shvatiti da i njegov otac ima pravo na život?
xanas is offline  
Odgovori s citatom