Pogledaj jedan post
Old 12.01.2011., 14:15   #2
ne. nismo retardirani. ja naime imam mrezu u koju se hvataji naivci za ovaj projekt vec tjednima. tim vise, kompletnu ekipu sa popisa osobno poznajem i bjezim od nje ko vrag od tamjana.

ova prica ne drzi vodu. dobit po kili jabuke 1,31 kuna? pa za to necu paliti traktor.za to necu krvavo rintati od 6 ujutro do 23 navecer. sve je to nerealno, napuhano a ja znam za ciji se dzep radi i kakve su interesne grupe u igri.

dragi moji, ja sam hladnjacu kapaciteta 200 tona podigla jos davne 2000. danas otplacena i MOJA. znam koliki su rashodi, znam kolika je potrosnja struje, znam sve. a ovaj pamflet nek si lucic i kotar okace macku za rep jer im to nece proci. imam popis vocara, osobno ih sve poznam i znam da su svi odreda skrti ko vragovi. ima tu i clanova moje zadruge koji debelo skupa sa lucicem krse zakon, posto nasa zadruga vec ima formiranu po a na predavanju na kojem inace nisam bila je jasno bilo boldano-proizvodjac moze biti clan samo jedne po. i to je to.

ajd malo zaguglaj i vidi na tom forumu kolike su cijene savjetovanja. a savjetovanje se svodi na slanje sms-ova i mms-ova. stvarno super biznis. moj savjetnik mora barem jednom mjesecno doci na teren, prosetati plantazama, snimiti situaciju, pa tek onda dati savjet. a ne na temelju prica.

nemojte se dati vuci za nos, ne nasjedajte na suplje price kojekakvih sarlatana koji ce vam izmusti lovu i oderati kozu. savjwetovali su nekad i meneč. preporod sam dozivjela kad je muz popizdio i razjurio savjetnike. sad koristim usluge hrvatske savjetodavne sluzbe i super sam zadovoljna. a i ne trebam ih nesto pretjerano, naucila sma svasta kroz rad.

ne nasjedajte na spike molim vas. iza svakog ugla vreba prevarant.
teta-elza is offline  
Odgovori s citatom